App Store Google Play

У Арт-Вертепі – «Хата в центрі»

12.09.2013 15:06
У Арт-Вертепі – «Хата в центрі»
12 вересня у Культурному центрі «Арт-Вертеп» (арт-крамнця «Білокнижник», вул. Червона, 11) відбулося урочисте відкриття виставки живопису Ярослава  Фектістова «Хата в центрі».

"Хата в центрі" - це перша персональна виставка Ярослава Фектістова. Художник народився і виріс в Казахстані у м. Чимкенті, а в зрілому віці переїхав навчатися до України, де й досі живе і працює, надихається і творить.

Культурний центр "Арт-Вертеп" спеціально до Дня Міста Дніпропетровська започаткував цю виставку з такою теплою, затишною і водночас активною і небайдужою назвою. Головним акцентом експозиції є картина "Мазанка", - справжня сільська хата, яка навіює спогади про дитинство, свободу, перші дотики до чогось, ще невідомого. Така хата близька кожному, навіть якщо це корінний мешканець міста, що рідко буває, або не буває зовсім в сільській місцевості.

У кожного з нас Хата асоціюється з затишком, але "Хата в центрі" одразу нагадує про відповідальність, яку несе Центр. Не може бути "наша хата скраю", коли ти навіть територіально знаходишся у центрі: у центрі уваги, в центрі подій або в центрі своєї країни.

Місто Дніпропетровськ ніколи не буде байдужим до будь-чого, знаходячись в самому центрі великої рідної країни, бо все, що стосується цілої країни, обов'язково і безпосередньо стосуватиметься й її центру! І, відповідно, від того, яким є центр і від того що він несе своїм буттям залежить і настрій всієї країни!

Маючи великий потенціал в усіх сферах життя, маючи гарних мешканців, що дуже люблять своє місто і пишаються ним, маючи велику історію та видатних історичних постатей, які й досі є героями для кожного з нас і для історії країни вцілому, будемо й надалі створювати Нашу історію для наших дітей.

Наша Хата завжди буде в центрі!

З Днем народження, Дніпропетровськ!

Довідка:

Ярослав Фектістов народився в 1973 р. у м. Чимкенті (Казахстан).

У 1997 р. закінчив Криворізький педагогічний інститут, художньо-графічне відділення. Наразі живе та працює в м. Нікополь (Україна).

Учасник виставок з 1991 р. Роботи знаходяться в колекціях України, Білорусії, Росії та за кордоном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...