App Store Google Play

Бартулович стане українцем і залишиться в Дніпрі?

12.09.2013 13:24
Бартулович стане українцем і залишиться в Дніпрі?
Хавбек «зелено-білих» Младен Бартуловіч знаходиться на спортивному та життєвому роздоріжжі. Про це він повідомив у інтерв'ю перс-службі львівських «Карпат».

«У «Кривбасі» зіграна команда була, всі знали що робити, розуміли один одного з погляду. Тут нова команда створюється. Спершу її треба зліпити, зрозумійте, що Олександру Севідову зараз дуже непросто. Команда створюється, нема ще зіграності і порозуміння. Я думаю, що через це гравці не можуть показати свої кращі якості. Але з часом гра буде покращуватися» - охарактеризував він свою готовність та невдачі команди на старті сезону.

Крім того, хорват наголосив, що не знає своєї подальшої футбольної долі. Він не проти як залишитися у Львові, так і розглянути іншу пропозицію, адже має  контракт з «Дніпром» ще два роки.

Бартулович неодноразово міркував про українське громадянство, але бідкається, що тоді доведеться відмовитись від хорватського. «В Хорватії мешканці можуть мати подвійне громадянство. Якби тут можна було так, то узяв би, українське вже давно», - заявив футболіст.

За його словами, Младен звик до української кухні, йому подобається борщ, вареники, сало, а віднедавна - й львівська кава.

Українська родина футболіста - дружина і дитина - живуть у Дніпропетровську. Поки гравець перебуває у Львові в оренді, вони час від часу приїздять до нього на вихідні.

Найбільше про що футболіст жалкує у своїй футбольній кар'єрі - це про те, що так і не заграв у «Дніпрі», адже саме до нього він приїхав ще зовсім молодим хлопцем. Втім, ані Володимир Безсонов, ані Хуанде Рамос футбольними вміннями Младена не були вражені. Тож після трьох років у «Кривбасі» він продовжує кар'єру у львівських «Карпатах».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...