App Store Google Play

У Нікополі 10 родин можуть стати безхатьками через місцевих чиновників

11.09.2013 09:56
У Нікополі 10 родин можуть стати безхатьками через місцевих чиновників
Десять родин у Нікополі можуть залишитися без осель. Безхатьками, заявляють люди, їх примушують стати місцеві чиновники. Два роки тому людей відселили з їхніх аварійних квартир у тимчасове помешкання. Тоді чиновники обіцяли відремонтувати під'їзд. Два роки минули, але жодної роботи ніхто не провів, - йдеться в сюжеті ТСН.

З одного боку, жінки - власниці трикімнатних квартир із поліпшеним плануванням у престижному районі, але з іншого, вони та їхні сім'ї - без п'яти хвилин безхатченки. У цей житловий парадокс десять нікопольських родин потрапили з вини чиновників.

Їх відселили з аварійного під'їзду, який зруйнував зсув. Людям пообіцяли за два роки зробити ремонт, але цього так і не відбулося. А згодом перестали платити за орендоване тимчасове житло, коли затримка сягнула трьох місяців, то квартировласники поставили питання руба і попросили горе-орендарів забиратися. А платити із своїх коштів люди не можуть.

Десять родин у Нікополі можуть залишитися без осель через невиконану обіцянку чиновників Десять родин у Нікополі можуть залишитися без осель через невиконану обіцянку чиновників Куди йти, якщо з нинішніх квартир їх попросять, люди не знають. Зняти інші за ті самі гроші нереально, бо ціни зросли, а повертатися додому смертельно небезпечно.

До міських соціальної та комунальної служб мешканці відселеної аварійної п'ятиповерхівки ходять як на роботу, вибиваючи свої "квартирні" гроші. А ще вони сподіваючись почути, коли, зрештою, вирішать питання з їхнім житлом. Адже нинішні затримки з виплатами, сприймають як досить прозорий натяк.

Хвилювання жінок зрозумілі, але перебільшені, запевняють чиновники. Твердять, що у затримках виплат їхньої провини немає. Мовляв, це банк винний. Чиновники щодо обіцяного два роки тому, але так і не розпочатого ремонту будинку, оптимізму не втрачають. Кажуть, що почнуть у 2014 році і за рік впораються.

Люди кажуть, що нічого іншого, ніж знову вірити на слово міським урядникам, їм не залишається. Але додають, якщо їх обдурять, то разом із родинами та всім своїм майном жити вони прийдуть просто до міськради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...