App Store Google Play

У Дніпропетровську побільшало ментів

11.09.2013 12:02
У Дніпропетровську побільшало ментів
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ урочисту Присягу на вірність українському народові склали 350 першокурсників зі всієї України. Вони присягнулися не шкодуючи сил боротися зі злочинністю, захищати кожного громадянина і державний устрій країни. Зі святом майбутніх правоохоронців привітав губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков.

У вітальному слові голова облдержадміністрації нагадав, що президентом в Україні є Віктор Янукович. Втім, чиновник утримався від перерахування випадків і обставин, за яких Віктор Федорович мав прямі й безпосередні контакти з органами МВС.

Цього року урочисту Присягу працівника органів внутрішніх справ склали 350 першокурсників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Серед них - 174 курсанти з Дніпропетровської області, які щойно наділи погони працівника міліції.

Зокрема, проголошуючи присягу, курсанти-першокурсники взяли на себе зобов'язання «мужньо і рішуче, не шкодуючи своїх сил і життя, боротися із злочинністю, захищати від протиправних посягань життя, здоров`я, права й свободи громадян, державний устрій і громадський порядок».

Нагадаємо, за опитуваннями громадської думки на серпень 2013 міліція є державним органом з найменшим ступенем довіри громадян. Їй довіряють лише 0,37% опитаних, у той час, як співробітники структур МВС та його підрозділів разом з членами їх родин складають понад 1% населення України.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ був створений у 1966 році та пройшов шлях від спеціальної середньої школи міліції до університету, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" та "магістр" для системи юстиції, судових та правоохоронних органів усіх рівнів України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...