App Store Google Play

Новонароджені в очах мерії не дорожчають

10.09.2013 14:17
Новонароджені в очах мерії не дорожчають

Як і п'ять останніх років, родинам (мешкають та зареєстровані у місті), у яких на День міста, 14 вересня, народяться діти, міська рада надасть фінансову допомогу у розмірі 5 тисяч гривень.

Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради.

Окрім того, кожній дитині випишуть святковий сертифікат, у якому буде зазначено, що малюк народився у День міста.

Традиція підтримки родин, у яких діти з'явилися на світ на День міста, започаткована 2008 року за ініціативи міського голови Івана Куліченка. Саме тоді було встановлено й обсяг матеріальної виплати - «тища баксів». І хоча за минулі роки ігри влади з курсом валют та інфляція знецінили подарунок міського голови більш ніж удвічі, бажаючих народити за зайві гривні не меншає.

У дніпропетровському ж міськвиконкомі вважають, що таким чином влада заохочує  збільшення народжуваності, а також виховання патріотизму та любові до рідного міста.

За  п'ять років на День міста народилося 215 немовлят: 102 дівчинки та 113 хлопчиків. У день виписки з пологового будинку батьки усіх новонароджених отримали по 5 тисяч гривень.

За інформацією департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради, щодня у Дніпропетровську з'являється на світ від 20 до 40 немовлят.

День міста відзначається щороку у другу неділю вересня, але цього року святкування перенесено на 14 вересня у зв'язку з невиконання плану підготовки інфраструктурних об'єктів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...