App Store Google Play

Товариш Вілкулів розпиляв з «регіоналом» чергові 30 мільйонів на дороги

09.09.2013 09:43
Товариш Вілкулів розпиляв з «регіоналом» чергові 30 мільйонів на дороги
Управління благоустрою та житлової політики Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області з 27 по 30 серпня за результатами тендерів уклало угоди з ТОВ «Весташляхбуд» на ремонт доріг у місті. Загальна сума угод склала 29,81 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Дві третині цієї суми - 19,91 млн грн. - піде на капітальний ремонт вулиці Мопрівська на ділянці від вулиці Окружної до вулиці Леніна. До кінця року тут повинні влаштувати новий дорожній одяг, тротуари, досипати узбіччя, облаштувати зливну каналізацію та майданчик для зупинки автомобілів, тощо.

Решту 9,90 млн грн. виділять на поточний ремонт автошляхів міста в цілому. Перелік вулиць у тендерній документації не наведений.

ТОВ «Вестшляхбуд» входить у концерн «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов'язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з криворізьким градоначальником Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині віце-прем'єром Олександром Вілкулом. З 2008 року «Весташляхбуд» отримало підряди від криворізької мерії та місцевих комунальних підприємств на 643,38 млн грн.

Єдиним конкурентом «Весташляхбуду» на обох тендерах було ПАТ «Криворіжіндустрбуд». Цю фірму заснували депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Микола Земляний та його син Андрій. На першому тендері різниця пропозицій становила 3,5%, а на другому - 0,5%.

Названі компанії розігрують будівельні тендери регулярно. Лише за цей рік можна нарахувати сім держпідрядів на загальну суму понад 77 мільйонів: у квітні цього року конкурс на капітальний ремонт вулиці Купріна за 10,37 млн грн., у березні - три тендери на ремонт доріг на 36,32 млн грн., а в серпні - 17,08 млн грн. на капітальний ремонт об'їзної і 13,58 млн грн. на капремонт дороги на вул. Чумацький шлях.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...