App Store Google Play

На Дніпропетровщині у райвідділку померла жінка

09.09.2013 09:50
На Дніпропетровщині у райвідділку померла жінка

У Тернівському райвідділі міліції Кривого Рогу померла 54-річна жінка. Як пояснили в прес-службі ГУМВС у Дніпропетровській області, напередодні ця жінка в стані сильного алкогольного сп'яніння було доставлено в одну з криворізьких лікарень, де у пацієнтки діагностували хронічний алкоголізм.

5 вересня о 14.50 жінку в стані сильного алкогольного сп'яніння  машиною швидкої медичної допомоги привезлидо однієї з криворізьких лікарень.

Лікарями їй був встановлений діагноз - хронічний алкоголізм, клінічне алкогольне сп'яніння. Після надання медичної допомоги жінку відпустили додому, але вона відмовилася добровільно залишати приміщення приймального відділення лікарні, періодично виходила для придбання спиртних напоїв, у т.ч. медичних спиртових препаратів, переважно серцево-судинної дії. Потім, кажуть в міліції, поверталася та своїми діями порушувала громадський порядок, вела себе неадекватно.

О 1 ночі 6 вересня працівники приймального відділення викликали бригаду швидкої допомоги психоневрологічного диспансеру Кривого Рогу, після обстеження ті підстав для госпіталізації жінки також не знайшли.

"Вранці жінка придбала в аптечному кіоску лікарні лікарський засіб «Настоянка гліду», випила його, внаслідок чого сп'яніла та почала ходити по коридорах лікарні, при цьому ображала хворих та лікарський персонал голосною нецензурною лайкою. Близько 11.00 вона в коридорі біля приймального відділення лікарні, справила свої фізіологічні потреби, а коли їй почали робити зауваження, намагалась вчинити бійку", - йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

Об 11.30 до лікарні прибув автопатруль міліції. Правоохоронцям лікарі повідомили, що жінка не хвора, госпіталізації не потребує, своїми протиправними діями заважає нормальній роботі лікарняного закладу, після чого допомогли останній сісти до службового автомобіля працівників міліції, яким її, для перевірки особи та складання адміністративного матеріалу, було доставлено до приміщення Тернівського РВ КМУ.

Коли о 12.20 жінку завели до фойє Тернівського РВ КМУ остання, підігнувши ноги, сіла на підлогу та повідомила, що їй погано, після чого працівники Тернівського РВ негайно викликали бригаду швидкої. Під час надання медиками першої допомоги вона померла.

Труп для встановлення причини смерті направлено до судмедекспертизи. В райвідділі подію зареєстровано, проводиться службове розслідування.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...