App Store Google Play

"Cвідки вини" підтвердили покази Реви про його непричетність до терактів

06.09.2013 14:21
"Cвідки вини" підтвердили покази Реви про його непричетність до терактів
В Індустріальному районному суді, де слухається справа про минулорічні вибухи в Дніпропетровську, Харкові і Запоріжжі, дали свідчення двоє осіб, які в офіційному обвинувальному висновкові значаться як свідки провини Дмитра Реви.

Але вони не лише не підтвердили офіційної версії слідства про пособництво Дмитра Реви у терористичній діяльності Віктора Сукачова та Віталія Федоряка, але й навели факти на підтримку показань Реви, який наполягає на своїй невинуватості.

Керівник Дмитра Реви за місцем роботи, начальник відділу закупівель ПАТ «Дніпровагонрембуд» Володимир Волковський повністю підтвердив у суді покази Реви, що той питався у нього дозволу трохи затриматися після обідньої перерви, бо йому необхідно було вирішити особисті справи.

Другий свідок - партнер Дмитра Реви Валерій Ткаченко також повністю підтвердив покази Дмитра щодо обставин їхньої зустрічі вже по поверненні Реви з центру міста до місця роботи.

Володимир Волковський наголосив на своїй впевненості у непричетності Дмитра Реви до терактів і нагадав, що колектив ПАТ «Дніпровагонрембуд» виступив із клопотанням про його звільнення з-під варти і зміну запобіжного заходу на підписку про невиїзд. Начальник Реви зазначив, що звільняти його з роботи ніхто не збирається: «Не звільнили, оскільки суд не довів його винуватості. У нас діє презумпція невинуватості, і наше керівництво дотримується цього принципу».

«У них нічого немає проти Реви. Свідки обвинувачення стали свідками захисту, в їхніх показах немає і слова про пособництво Дмитра терористам. Але слідство й обвинувачення стверджують, що Рева залишив робоче місце, щоби за дорученням Сукачова спостерігати за двома з чотирьох вибухів в центрі Дніпропетровська. Це повний абсурд. Дмитро не міг бачити жодного з вибухів і це підтверджується відеозаписами з камер спостереження, які розташовані за маршрутом його слідування у центрі і в банку. Я не знаю, як взагалі можна коментувати маячню слідства про спостереження за двома з чотирьох вибухів. Для чого це було потрібне Сукачову - слідство мовчить. Сам Сукачов говорить, що Рева абсолютно непричетний. Попри очевидні факти, за гратами продовжують утримувати людину, відносно якої в матеріалах справи є виключно докази невинуватості», - заявила сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук.

4Reva

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...