App Store Google Play

Яке їхало, таке здибало

05.09.2013 12:22
Яке їхало, таке здибало
Я оце подумав собі: а може й мені в якусь партію записатися? Там, кажуть, так класно. Оце вирішить партія, що ти мусиш їхати в дорогій іномарці - і хоч ти ногами й руками впирайся, а мусиш.

А недавно партія наказала Олегу Тягнибоку не тільки на дороге авто сісти, а й дорогий будинок побудувати.

І він скорився. Бо він же ж не тільки слуга народу, але й вірний син партії. Партія наказала, Тягнибок відповів: "Єсть!"

Цікаво, як би він вчинив, якби партія наказала кинути дружину і оженитися з принцесою острова Науру. Мовляв, тільки там і є сенс зберігати золото партії. Теж би послухав?

А то щось зачасто стали цікавитися, звідки походять фінанси "Свободи". От в Науру й пора їх приховати.

Але потроху шило з мішка вилазить. Виявляється, що не тільки Україна в серці наших опозиційних вождів, але й матеріальні блага. Кожен бачить себе маленьким Януковичем і кожен мріє про своє власне невеличке Межигір'я.

Ющенко вже своє в Карпатах будує. Заслужив.

Якщо ти народний депутат - гаплик. Нормальне життя для тебе закінчилося. Мусиш придбати коштовний годинник з якомога більшим циферблатом, коштовне авто і відповідний костюм.

Бажано синій і щоб блищав. Ну і мешти зі шкіри якоїсь екзотичної істоти. І краватку якусь крикливу, щоб уже неможливо було відрізнити тебе від какаду. Одна незручність - золотої цепури тепер не видно.

Як казав мені один знайомий, пересівши з "Тойоти" на БМВ: "Ну, я ж часто на розбори з бандюками їжджу. Мушу відповідну машину мати". Ну і цепуру. Щоб бандюки бачили рівень.

Це я до того, що про державу у нас якось думати не звикли. Більше про себе, коханих.

Це десь там, на Заході міністр може їхати собі у трамваї, а президент у рейсовому літаку летіти. У нас не той рівень. Бо мислення залишилося бандюківським. Треба тримати фасон.

І коли я бачу наших свободівців, які хутенько починають переймати усі звички професійних нардепів, то підозрюю, що ця хвороба невиліковна. Просто люди, які вийшли з грязі в князі, навіть на мить не задумуються над тим, щоб залишатися самими собою.

Ні, їм відразу хочеться вхопити Бога за бороду. Тому мені якось з очей не зникає фотографія з одного з перших засідань ВР, де свіжоспечені нардепи-свободівці вискалюють зуби, радісно реагуючи на жарти регіоналів.

Вони там просто розчиняються. Оті наші опозиціонери. Декотрі зникають настільки надійно, що вже й не вигулькують ані на екранах, ані в газетах, підпадаючи під закон мімікрії. Як хамелеони.

За вчинками їх уже не відрізниш від провладних. Нардеп від "Удару" зі Львова Ярослав Гінка взагалі виявився таким собі Остапом Бендером. Позичив кілька років тому у знайомого велику суму грошей - 150 тисяч доларів. Позичальник був не дурний і уклав з юним політиком угоду в нотаріуса. Але закони для політиків не писані. Тому він і послав позичальника дуже далеко.

Ще до виборів Кличко отримав інформацію про те, що в його рядах затесався шахрай. Реакції - нуль. От і вирішує долю нашої бідолашної неньки України гопник.

Різниця між опозиційним шахраєм і провладним лише та, що масштаби їхніх шахрайств неспівмірні. Нардеп або чиновник при владі, якщо щось загарбує, то цілий завод, або велику фірму, або гектари і гектари земель. А тут - не той розмах. Дріб'язковість, примітив. Не та хватка. Але нічого - ще наберуться досвіду.

А однак я й досі не чую, що про це думають в "Ударі". Уже й суд вирішив спір на користь позичальника, а Кличко і у вус не дує.

А дарма. Хіба не досить для опозиційних вождів уже тих провокацій, які проти них влаштовують опоненти. Не можу сказати, що то робить влада, бо, може, за цим стоїть "Путінський вибір". Останнім часом почала ширитися інформація про єврейське походження не тільки Яценюка, але й Тягнибока і Кличка.

Робиться це дуже примітивно, без жодних доказів, але на диво активно. На Фейсбуку увесь час знаходиться якийсь черговий ідіот, який поширює благу вість про "єеврєйскіє корні жени Яценюка".

Я почав таких "друзів" з ФБ викидати і попередив, що й надалі це буду робити, бо мені глибоко начхати на "корні". Ми уже мали одного клієнта з міцним українським коренем, який постійно бубонив: "Ми не малороси, ми не хохли". Але не зробив нічого, аби витравити дощенту малоросійство, залишивши при владі московських агентів.

І зараз якось ніхто не поширює інформації про те, з якими "корнями" сидять у нас люди при владі. Скільки серед них уродженців сусідньої держави, скільки серед них фактично таємних агентів Кремля.

Але тепер, коли постало питання євроінтеграції, усі вони змушені будуть скинути маски, як то вже зробили колишні есдеки.

5 січня 2011, коментуючи висловлювання прем'єра Росії Володимира Путіна про те, що Росія перемогла б у Другій світовій війні, навіть якщо б Україна не входила до складу Радянського Союзу, Ганна Герман усе списала на обмовку. І при цьому виголосила фразу, яка нині звучить доволі кумедно: "Я думаю, що Путін любить Україну".

Про любов Путіна до України уже всі чудово знають. Він насправді зробив усе від нього залежне, аби відлякати українців від Тайожного Союзу.

Але скільки разів ми чули від нардепів про Росію приблизно те саме, що сказала тоді Ганна Герман! І про братній народ, і про те, що ми одне ціле, і про те, що без Росії нам і не продихнути. І ось ті самі люди уже говорять інакше. Невже прозріли?

Але я завершу тим, з чого почав. З чим і ким ми йдемо в Європу? Якщо ми уже прийшли в Незалежність на чолі з червоними директорами, комуністами і комсомольцями, то якось не дуже хочуться прийти в Європу з шахраями, примітивами і рагулями в синіх костюмах.

Якщо опозиція хоче бути в Європі, то мусить навчитися мислити по-європейськи і не лізти зі своїм мужицьким рилом у граф'я.

В країні, де більшість населення животіє, опозиціонери на крутих тачках нічим не кращі від пересічного бандюка. Не хочеться, щоб зміна влади відбулася за принципом шило на мило.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...