App Store Google Play

Колєсніков оголосив про необхідність легалізації працівників

05.09.2013 17:26
Колєсніков оголосив про необхідність легалізації працівників
На  Дніпропетровщині за ініціативи губернатора Дмитра Колєснікова розпочався місячник добровільної легалізації трудових відносин. 

В його рамках у всіх містах та районах області проходять круглі столи, семінари для роботодавців щодо легальної зайнятості, ярмарки вакансій тощо. Ці заходи спрямовані на досягнення основної мети місячника - донести до всіх учасників трудових відносин переваги та необхідність прозорої роботи та залучити їх до взаємовигідної співпраці.

На думку керівника області, серед чинників існування нелегальної зайнятості ще залишається складна процедура реєстрації трудових відносин в центрах зайнятості, необізнаність населення щодо вимог трудового та податкового законодавства.

Тому в рамках місячника на Дніпропетровщині проводитиметься широка роз'яснювальна компанія. Для роботодавців  - щодо процедури прийому на роботу, вимог діючого законодавства, створення нових робочих місць. Для громадян - щодо переваг офіційного працевлаштування. Також для тих, хто розшукує роботу, в області проводитимуться ярмарки вакансій.

«Для спрощення процедури легалізації робочих місць робочий день центрів зайнятості подовжено на 3 години. Таким чином ми не тільки закликаємо роботодавців та громадян до узаконення трудових відносин, а й створюємо додаткові умови для швидкого та комфортного проходження цього процесу», - наголосив директор департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Семенюк.

Подібна активність влади, на думку експертів, є проявом бажання розширити базу оподаткування і може свідчити про серйозні негативні прогнози щодо виконання як місцевого, так і державного бюджетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...