App Store Google Play

Пінчук пропонує не пускати Ступака на засідання міськради?

04.09.2013 09:41
Пінчук пропонує не пускати Ступака на засідання міськради?

У Верховній Раді України пропонують заборонити народним депутатам та їх помічникам брати участь у роботі місцевих рад без спеціального дозволу, пише Коммерсант.

Законопроект "Про внесення змін до закону "Про статус народного депутата" підготував і зареєстрував у Верховній раді народний депутат Андрій Пінчук. Він пропонує дозволити народним депутатам та їх помічникам брати участь у роботі сесій місцевих рад та засіданнях їхніх органів лише "в порядку та у спосіб, визначеними відповідною радою".

"Я пропоную , щоб народні депутати та їхні помічники приходили на засідання з дозволу органів місцевого самоврядування. У парламентаріїв з'явилася дуже нехороша звичка зривати засідання міських і обласних рад, користуючись своєю недоторканністю. Причому поводитися по-хамськи можуть не тільки вони, а й їхні помічники", - заявив Пінчук.

Як повідомляється, у фракції "Свобода" побоюються, що законопроект покликаний перешкодити опозиції боротися за призначення виборів у Києві.

"Єдине, що їх може примусити до цього, - наказ адміністрації президента. Банкова хоче повністю контролювати місцеві ради і не терпить втручання народних депутатів у їхню роботу, хоча вони мають не тільки законне, але й моральне право втручатися в діяльність органів місцевого самоврядування", - зазначив пан Мірошниченко.

У Дніпропетровську, нагадаємо, народні депутати присутні в сесійній залі в якості почесних гостей практично на кожній сесії.

Особливо активно відвідує зібрання молодших товаришів регіонал Іван Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...