App Store Google Play

Правозахисник "обламає" Коломойському Євробаскет через прокуратуру?

03.09.2013 15:06
Правозахисник "обламає" Коломойському Євробаскет через прокуратуру?

У «Форумі порятунку Дніпропетровська» стверджують, що детальний план розбудови території під баскетбольний комплекс затвердили без громадських слухань.

Рішення Дніпропетровської міської ради щодо відведення земельної ділянки для будівництва спортивно-розважального комплексу під «Євробаскет-2015» може бути скасовано. Про це заявив координатор громадської організації «Форум порятунку Дніпропетровська» Василь Сухов газеті ЛИЦА.

«Документація стосовно детального планування території відноситься до містобудівної. А вся містобудівна документація, відповідно до Закону про місцеве самоврядування, повинна проходити процедуру громадських слухань.
Без проходження цієї процедури органи місцевого самоврядування не мають права приймати подібне рішення», - заявив громадський активіст.

ГО «Форум порятунку Дніпропетровська» готує лист до прокуратури для опротестування даного рішення.

Незаконне, на думку громадських діячів, рішення «Про затвердження детального плану території по вул.
Набережній Перемоги в районі будинків № № 3-10 для будівництва та обслуговування об'єктів спортивного призначення (спортивно -розважального центру)» було прийнято 28 серпня на позачерговій сесії Дніпропетровської міськради.

Крім того, на тій же сесії було прийнято рішення «Про надання земельної ділянки ТОВ «Юнайтед баскетбол інвестментс» по праву суперфіцію (право забудови чужої земельної ділянки) для будівництва та обслуговування об'єктів спортивного призначення (спортивно -розважального центру) по вул.
Набережній Перемоги в районі будинків № № 3-10 (Жовтневий район)».

Нагадаємо , для зведення нового баскетбольного комплексу була передана земля баскетбольного клубу «Дніпро» , частина території Палацу дітей та юнацтва, а також фірми «СОК», яка тримає на узбережжі Дніпра яхтний клуб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...