App Store Google Play

Іриней, кінологи та "Беркут" проводили профілактичні бесіди з дітьми

03.09.2013 10:25
Іриней, кінологи та "Беркут" проводили профілактичні бесіди з дітьми

У Дніпропетровській області, як і в усій Україні, стартувала організована ГУМВС операція «Урок», мета якої - соціальний та правовий захист неповнолітніх.

«Операція «Урок» проходитиме з 1 по 10 вересня. Разом з освітянами правоохоронці  відвідуватимуть школи і розповідатимуть учням про відповідальність за ті чи інші вчинки. Зокрема, дітям розкажуть про те, що на них очікує за куріння в громадських місцях, вживання алкогольних напоїв, хуліганську поведінку тощо.

Попутно міліціянти підвищуватимуть вою значущість в очах дітей, розповідаючи про героїзм правоохоронців під час несення служби. За кожною школою буде закріплений свій співробітник.

Крім того, за словами начальника кримінальної міліції у справах неповнолітніх ГУ МВС Дніпропетровської області Ірини Качинської, мілціонери спільно з козацькими організаціями працюють над створенням громадських формувань, які працюватимуть в школах.

Підбиваючи підсумки літніх канікул, Качинська повідомила, що за літо у дитячих таборах відпочинку не було зареєстровано жодної надзвичайної події. Принаймні, викликів не було зафіксовано, а самі правоохоронці за трим місяці відвідали табори усього двадцять разів.

«На території Дніпропетровської області з 25 травня по 31 серпня проходили оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Літо - 2013» , в ході яких ми провели понад 20 виїздів у дитячі табори області. Жодної надзвичайної події за літо не було, на відміну від минулого року, коли кілька дітей самовільно пішли з дитячого табору. Ми проводили з дітьми профілактичні бесіди, лекції спільно з рятувальниками, співробітниками «Беркута», кінологічної служби , а також Митрополитом Іринеєм», - розповіа Ірина Качинська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...