App Store Google Play

Куліченко не бачить проблеми в порушенні ПДР

02.09.2013 18:16
Куліченко не бачить проблеми в порушенні ПДР

Дніпропетровський міський голова в ефірі місцевого 9 каналу визнав за собою порушення правил дорожнього руху, але не бачить в цьому жодних проблем.

Ба більше - міський голова визнав наявність корупції в лавах дніпропетровського ДАІ чи принаймні злочинну бездіяльність.

«Коли я заїжджав на стоянку, я раз перетнув цю подвійну смугу. Там був співробітник ДАІ, він мене зупинив, нічого не сказав, - похвалився Іван Куліченко журналістам, - Потім я від'їжджав, транспорту не було, співробітник ДАІ був, я так само виїхав!»

При цьому міський голова не бачить нічого дивного чи прикрого у порушенні ним ПДР.

«Я нікому не заважав. А якщо комусь це так потрібно, аби я вибачився - я вибачаюсь. Але проблеми в цьому жодної не бачу», - наголосив голова міської громади.

Нагадаємо, 28 серпня ввечері дніпропетровський міський голова Іван Куліченко вийшовши з ресторану поблизу цирку, сів у свій джип «Мітсубісі» і перетнув подвійну неперервну смугу, здійснивши лівий поворот в ситуації, де був дозволений лише правий. За дане порушення в Україні передбачена відповідальність у вигляді штрафу розміром від 255 до 340 гривень.

Після такого прикладу, поданого вищим міським чиновником, схоже, зайве дивуватися, що у Дніпропетровську звичними стали випадки, коли водії не зважають на вимоги розмітки, знаки і сигнали світлофора. Часто в подібних ДТП гинуть і отримують каліцтва прості перехожі, а винуватцями виступають чиновники або представники силових відомств, які не вбачають необхідності дотримуватися «якихось там вимог», адже прості інспектори ДАІ їм «слова не сказали».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...