App Store Google Play

Дніпряни зібрали грошей Куліченку, аби прибрав навколо Поля

01.09.2013 13:50
Дніпряни зібрали грошей Куліченку, аби прибрав навколо Поля
Близько трьохсот підприємців Січеслава (Дніпропетровська) зібрались у суботу біля пам'ятника почесному громадянинові міста Олександрові Полю з нагоди річниці з дня його народження. В ході урочистого мітингу дніпряни зажадали від влади перейменувати центральний проспект міста, що з радянської доби носить ім'я Карла Маркса на честь Олександра Поля - відомого вченого XIX століття, першовідкривача Криворізького залізорудного басейну, дослідника і мецената.

Під час мітингу була проголошена та підписана резолюція мітингу з пропозицією перейменувати пр. Карла Маркса, на честь видатного земляка Олександра Поля.

Під час виступів було надано слово і присутнім козакам - підприємцям. Зокрема, козак Кодацької паланки Владислав Клешня зазначив, що більш значущої постаті в історії та розвитку нашого міста знайти важко і козаки підтримують перейменування пр. Карла Маркса. Крім того, продовжувач традицій козацтва відзначив, що не лише центральний проспект, а й інші вулиці міста потрібно позбавити ганебних імен комуністичної доби, які прославлять катів українського народу. Також у виступі пан Клешня відзначив, що наявність гнобителів і катів українського народу в топоніміці нашого міста мало цікавить міського голову Куліченко.

Здається, останнього взагалі мало цікавить історична спадщина, адже не зважаючи на те, що заявка на проведення мітингу була подана вчасно, була проведена прес конференція з прямою трансляцією на телебаченні, виявилося, що місце проведення урочистого зібрання навіть не було підготоване до такої події! Площа була засмічена недопалками, а сам пам'ятник Олександру Полю представ мітингувальникам у розводах пташиному посліду. На тлі всіх цих неподобств напис на пам'ятнику «Від вдячних Дніпропетровців» виглядав як знущання.

Не випадково козацький ватажок висловив думку присутніх козаків-запорожців та закликав проявити громадську ініціативу - зібрати прямо під час мітингу кошти на прибирання пам'ятника почесному жителю Січеслава.

Ініціатива була підтримана і по колу молоді козачата  понесли козацькі папахи. Зібрані кошти висипали прямо біля підніжжя Поля та там нарахували 300 грн., які передадуть разом з резолюцією меру міста Івану Куліченку, аби допомогти  останньому виконати свій службовий обов'язок - підтримувати місто в чистоті й порядку.

ФОТОЗВІТ про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...