App Store Google Play

У Дніпропетровську продовжувать експлуатувати ідею байк-рок-фестивалів

30.08.2013 14:56
У Дніпропетровську продовжувать експлуатувати ідею байк-рок-фестивалів

На День міста, 14 вересня, у Дніпропетровську відбудеться міський фестиваль рок-виконавців «Дніпро-рок» та І Всеукраїнський BEATBOX BATTLE. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

Фестиваль рок-виконавців проходитиме на території міського парку ім. Воронцова, у ньому візьмуть участь кращі рок-гурти з Дніпропетровська та інших міст України.

Під час фестивалю працюватиме ціле фестивальне містечко з різноманітними розважальними острівками, там можна буде відвідати виставку мотоциклів від відомого байк-клубу «Ангелы», завітати на коктейльну вечірку, до фотосалону з костюмованими портретами та салону боді-арту, здійснити прогулянки на конях, придбати сувеніри фестивалю, долучитися до файєр-шоу та пляжних розваг.
Організаторами заходу є управління культури та мистецтв міської ради та дніпропетровська спільнота рок-музикантів «Dnepr Rock Community».

І Всеукраїнський BEATBOX BATTLE відбудеться на Фестивальному причалі. Ця унікальна подія пройде у Дніпропетровську вперше і збере бітбоксерів не лише з рідного міста, а й з різних куточків України - Харкова, Києва, Сум, Кривого Рогу, Запоріжжя. Головною подією святкового вечора стане виступ абсолютного чемпіона Росії, чемпіона Європи та віце-чемпіона світу з біт боксу Вахтанга Каландадзе, додають в управлінні.

Бітбоксинг - це мистецтво створення та імітації ритмічних малюнків (бітів) і мелодій за допомогою голосового апарату і артикуляцій органами рота. При цьому сучасна техніка бітбоксинг включає також і безліч інших областей. Найбільш часто бітбоксинг використовується в якості акомпанементу в хіп-хопових композиціях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...