App Store Google Play

Захист Реви хоче, аби комісія у Раді з’ясувала, хто підставив Януковича

29.08.2013 19:36
Захист Реви хоче, аби комісія у Раді з’ясувала, хто підставив Януковича
Захисники обвинуваченого у пособництві «дніпропетровським терористам» Дмитра Реви звернуться до депутатів Верховної Ради з метою створення Тимчасової слідчої комісії. Адвокати закликатимуть народних депутатів розібратися в законності і справжніх мотивах дій слідства у справі вибухів 2011-2012 років у Дніпропетровську, Харкові і Запоріжжі.

Раніше захисники Реви вже наголошували на численних порушеннях у справі: знищені та нездобуті докази і навіть використання фото коміка Джима Керрі для процедури упізнання.

«Ця справа називається - «Хто підставив президента?» Я не вважаю співробітників СБУ, зокрема очільника слідчої групи пана Животова, неадекватами, які не розуміли, що вони роблять. Приміром, безглузде обвинувачення Дмитра Реви - це цілком свідома закладка, справжній вибуховий заряд під усією справою», - переконана сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук.

Оксана Томчук висловлювала думку про те, що справа Реви створює загрозу для керівництва Украни перед самітом ЄС, оскільки ілюструє небажання держави докорінно міняти правоохоронну систему, що є однією із ключових вимог Євросоюзу.

«Нами підготовлене звернення до парламентарів, у якому ми просимо ініціювати створення тимчасової слідчої комісії, щоби провести розслідування, встановивши, в тому числі, яку роль грали посадові особи СБУ під час фальсифікації справи та чому, у чиїх інтересах», - цитує Оксану Томчук інформагентство «Інтерфакс».

На попередні звернення адвокатів Реви найактивніше відреагували нардепи із Партії регіонів. Фракція партії влади направила звернення до прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук для проведення перевірки по справі Реви.

«Дніпропетровським терористам» інкримінують серію вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, що були здійснені у 2011-2012 роках. На лаві підсудних четверо: Віктор Сукачов визнає провину частково, Віталій Федоряк - повністю; Лев Просвірнін та Дмитро Рева, яким закидають пособництво, своєї вини не визнають. Авторитетний правник-науковець Микола Хавронюк, проаналізувавши матеріали справи, зробив висновок про відсутність у діях Дмитра Реви складу будь-якого злочину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...