App Store Google Play

Комерційному банку у заставу відвели ласу будівлю в центрі Дніпра

29.08.2013 13:10
Комерційному банку у заставу відвели ласу будівлю в центрі Дніпра

Дніпропетровським депутатам не шкода для будівництва доріг ані державних грошей, ані комунальної власності. Про це стало відомо під час 39 позачергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання.

Одним з нечисленних рішень, прийнятих депутатами у звичному режимі одноголосної підтримки без обговорення, стало внесення змін до прийнятого на початку року рішення «Про кредитування будівництва та реконструкції доріг у Дніпропетровську».

Як відомо, дороги в Дніпропетровську будуються й ремонтуються Департаментом комунального господарства та капітального будівництва за кредитні кошти, взяті в комерційних банків під заставу об'єктів комунальної власності. Згідно зі останніми змінами у перелік об'єктів застави було включено будівлю, розташовану на вул. Виконкомівська, 6.

Цей ласий шматок дніпропетровської нерухомості відзначається не лише розташування у найдорожчій частині міста (фасад на вулиці Шевченка, навпроти готелю Каспій), а ще й тим, що у будівлі розташований ... сам Департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міськради!

Враховуючи тотальні проблеми з наповненням бюджету як на рівні країни, так і на рівні Дніпропетровська, не виключено, що нещодавно відреставрована будівля, де зараз вирішує справи головний ремонтник доріг міста Володимир Лисий, перейде таким чином у руки приватної банківської установи. Сам же пан Лисий разом з Управлінням комунального господарства переїде на Червону 21А, де вже мешкає половина його департаменту у вигляді Управління комунального будівництва.

Втім, не виключено, що за місцевою традицією департамент міської ради буде винаймати за бюджетні кошти приміщення у комерційної структури. Адже, якщо так робить обласний фонд Держмайна, то чому має відставати міське Управління комунального господарства?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...