App Store Google Play

Дніпропетровський мер вийшов з ресторану і порушив ПДР (ВІДЕО)

29.08.2013 10:13
Дніпропетровський мер вийшов з ресторану і порушив ПДР (ВІДЕО)

Приблизно о 23 годині 28 серпня дніпропетровський міський голова Іван Куліченко вийшов з ресторану «Акварель» поблизу цирку, сів у свій джип «Мітсубісі» з номерами АЕ 0100 МР і поїхав додому.

При цьому особистий транспорт міського голови як мінімум дві години простояв запаркований на тротуарі, а виїжджаючи з другорядної вулиці на Набережну Леніна, Іван Кулченко не лише не пропустив транспорт, який рухався по головній і заважав йому праворуч, а ще й перетнув подвійну неперервну смугу, здійснивши лівий поворот в ситуації, де був дозволений лише правий. За дане порушення в Україні передбачена відповідальність у вигляді штрафу розміром від 255 до 340 гривень.

Випадковими свідками події стали активісти громадського руху ЗОВ, які зафільмували її на відео.

Приватне життя міського голови не мало б привертати до себе особливої уваги, аби не його публічне нехтування Правилами дорожнього руху і відверта загроза, яку він, як кермувальник, спричинив для інших учасників руху.

Вочевидь, жодних наслідків для мера-порушника застосовано не буде, адже свідками нахабного нехтування Іваном Куліченком ПДР стали як мінімум двоє силовиків: заступник начальника Дніпропетровського міського управління МВС Україні Володимир Седлецький та директор департаменту взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міськради Олександр Свіренко.

Як повідомляють поінформовані джерела, всі чиновники разом святкували в ресторані день народження Геннадія Гуфмана, відомого у Дніпропетровську бізнесмена, за сумісництвом голову комісії з питань комунальної власності Дніпропетровської міськради.

Писати заяву в ДАІ активісти "ЗОВ" не мають наміру, оскільки не мають на руках достатніх доказів провини мера (на відео через тоноване скло автомобіля не видно, хто саме знаходиться за кермом), але вони сподіваються на те, що міський голова сам визнає своє порушення і урочисто сплатить штраф як це зробив свого часу байкер і віце-прем'єр-міністр Вілкул, який розїжджав Дніпропетровськом на мотоциклі без шолома.

Нагадаємо, що три роки тому в свій день народження Іван Куліченко вже потрапляв у ДТП на цьому ж джипі «Мітсубісі».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...