App Store Google Play

Дніпропетровські активісти примушують чиновників працювати

29.08.2013 13:34
Дніпропетровські активісти примушують чиновників працювати

Захистити права тих, хто за кермом, запобігти корупції на дорогах і зробити спілкування водіїв з чиновниками та представниками ДАІ конструктивним - такі цілі ставить перед собою громадське об'єднання «ЗОВ», яке активно діє у Дніпропетровську. На відміну від багатьох громадських організацій, ця ініціатива постала «знизу» й реалізується винятково на ентузіазмі людей.
 
Примусити посадовців місцевого самоврядування виконувати свої прямі обов'язки з упорядкування доріг, а працівників ДАІ - не порушувати права водіїв, діяти чесно й прозоро - такі цілі поставили перед собою активісти громадського об'єднання «ЗОВ». «Закон один для всіх» - так розшифровується назва організації, яка нараховує близько півсотні активних членів. Ще тисяча прихильників підтримує ініціативу на інтернет-форумі організації, розповідає координатор об'єднання В'ячеслав Поїздник.
 
Ті, хто має юридичні знання, безкоштовно допомагають водіям-новачкам відстоювати свої права на дорогах. Крім того, активісти виявляють проблеми на магістралях міста - несправні світлофори, неналежно встановлені знаки тощо - й оперативно інформують про них чиновників та дорожні служби, а великі вибоїни та ями, які треба терміново латати, обводять білою фарбою - для зручності тих, хто за кермом, і в надії на реакцію комунальників.
 
З ініціативи «ЗОВу» у Дніпропетровську
ліквідували ВІП-смугу на дорозі перед міськрадою. Активісти «ЗОВу» також спіймали на дорожньому порушенні віце-прем'єра України Олександра Вілкула - той їхав на мотоциклі без шолома і був змушений сплатити штраф. Крім того, «зовівці» ведуть листування з чиновниками, скаржаться на їхню бездіяльність до прокуратури. Зрештою представники влади почали дослухатись, ділиться В'ячеслав Поїзник.
 
«Вони всі бояться розголосу. Власне кажучи, ми тому й обрали такий шлях - про проблему треба не говорити, а кричати. Чим більше людей почує, тим швидше це примусить це примусить владу щось зробити. Якби чиновники та міліція виконували свої обов'язки добре, то нас би не було», - каже координатор.
 
Спілкування по-європейськи не вийшло
 
Втім, поки до відкритого спілкування з державними структурами ще далеко. В організації є свій сайт та форум в інтернеті, який щодня відвідують сотні дніпропетровських водіїв, залишаючи свої запитання та зауваження. В об'єднанні планували: місцеве управління ДАІ могло б виділити спеціального співробітника, який би хоч раз на день заходив на цю сторінку й відповідав водіям, як це роблять посадовці у Європі. Однак в ДАІ ідею не підтримали.
 
«От такий у нас діалог, ми б'ємося об велику цегляну стіну. Нам кажуть: штатом не передбачено, ніхто цим займатись не буде. Тобто ми робимо їхню роботу, фіксуємо дорожні негаразди, вносимо їх до нашого списку на сайті. Але поки ми не напишемо заяву - одну, другу, третю, - вони нічого не роблять. Що таке Німеччина, де люди скаржаться і за їхніми скаргами поліція починає діяти, і що таке Україна?!», - скаржиться В'ячеслав Поїздник.
 
В управлінні ДАІ цю ініціативу громадських активістів коментувати відмовились, пославшись на зайнятість.
 
Людьми рухає ентузіазм і бажання зробити життя кращим
 
Але «ЗОВ» не думає здаватися. На відміну від великої кількості українських громадських організацій, ця громадська ініціатива постала «знизу», у відповідь на дорожні проблеми міста, які не розв'язувались роками. Активісти зазначають: у них не має фінансування - ані спонсорів, ані грантів, тримаються винятково на ентузіазмі та бажанні зробити життя у своєму місті комфортнішим.
 
«Збираємо людей через соціальні мережі, через наш сайт. Кожен чим може, тим і допомагає. Всі наші акції - це за наш рахунок, за рахунок вільного часу. Участь добровільна, ми нікого не примушуємо. Потрапити в міськраду, в депутати - таких цілей у нас теж немає. Головна мета, з якої ми починали, - це безпека дорожнього руху, потім ми почали розширюватись», - розповідає
один з активістів об'єднання Максим Кугришев.
 
Тепер активісти «ЗОВу» заявляють, що окрім захисту прав водіїв, мають намір займатись захистом прав споживачів.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...