App Store Google Play

Трасу Дніпро-Миколаїв "покращили" так, що водії шкодують про ремонт.

28.08.2013 13:11
Трасу Дніпро-Миколаїв "покращили" так, що водії шкодують про ремонт.
Дорога державного значення Дніпропетровськ-Миколаїв ще недавно була в глибоких вибоїнах, а тепер замість них горби. 

З усієї траси довжиною 150 км полагодили лише 6 км миколаївської ділянки - і гроші скінчилися. Хоча вибоїни залатали, водії цьому не раді - кажуть, тепер дорога в суцільних горбах.

"Чудово, печінки відпадають. І це майже кожного дня. Миколаїв - Новий Буг. Ресори тріщать, все тріщить", - обурений водій зерновоза Григорій Лісовий.

Працівники шиномонтажок чи не єдині, хто не нарікає на дорогу. Поки вона така, без роботи не сидітимуть.

Дорожники пояснюють - дорога зруйнувалася, бо збудували її ще півстоліття тому. Тоді транспортне навантаження на шлях було вшестеро менше.

У Службі автодоріг підтверджують: цього року гроші вдалося відшукати тільки на капітальний ремонт 6 км. На решту 77 км грошей не вистачило.

"77,5 км за попередніми розрахунками - вартість цих робіт складатиме близько 450 млн. грн", - каже заступник керівника служби автомобільних доріг в Миколаївській області Валерій Блошенко.

Водночас, дорожники заспокоюють - трасу вписали в програму розвитку регіону. Полагодити обіцяють до 2018 року. До того часу і надалі лише засипатимуть вибоїни.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...