App Store Google Play

Дніпропетровські бібліотеки закупили книжок "з чистого золота"

27.08.2013 12:32
Дніпропетровські бібліотеки закупили книжок "з чистого золота"

ТОВ «Обласний бібліотечний колектор» отримало замовлення на постачання близько 1 500 найменувань книжок для дніпропетровських бібліотек. Загальна вартість замовлення, яке фінансують з міського бюджету, склала 375 тис грн. Закупівельна ціна на деякі видання була суттєво завищена, подекуди - у півтора рази. Про це повідомляє Центр політичних студій та аналітики з посиланням на «Вісник держаних закупівель».

Енциклопедію «Геополітика», автор якої є заступник міністра освіти Євген Суліма, бібліотекам замовили по 270 грн. Разом з тим на сайті видавництва «Знання України» зазначена ціна  200 грн.

books2

Також було замовлено по п'ять екземплярів «Статистичного збірника України 2011» і «Регіонів України 2012 у 2 частинах» загальною вартістю 4 715 грн. У книжковому відділі Держслужби статистики повідомили, що «Статистичний щорічник 2011» можна купити за 250 гривень, а комплект «Регіони України 2012» - за 380 грн. Таким чином ці видання у зазначеній кількості можна було придбати на 1 565 грн. дешевше.

books1

Окрім того суттєво дорожче ринкової ціни обійшовся третій том «Історії української культури» за ред. Александровича. На сайті видавництва «Наукова думка» вказана ціна 250 гривень, тоді як закупівельна ціна для міських бібліотек склала 375 грн.

Другу частину «Історії футболу в Дніпропетровську» авторства Москаленка Д.В. замовили у п'яти примірниках по 420 грн за штуку. У відкритих джерелах можна знайти таку книжку за 380 грн. При цьому сам автор пропонує свою книгу за 250 грн.

Порівняння цін посередника і прайс-листа видавництва «Знання» від червня 2013 року:

books3

Від «Наших Грошей»

Книжки для бібліотек централізовано замовив Дніпропетровський міський комунальний заклад культури Централізована система публічних бібліотек для дорослих.

Фірму «Обласний бібліотечний колектор» заснувала у 2007 р. зі статутним фондом в 40 тис грн. Ніна Сергєєва, вона ж нині очолює компанію.

Згідно з даними «ВДЗ», фірма почала вигравати тендери влітку 2011р., за цей час з нею було укладено угод на 1,59 млн грн. З них 1,36 млн грн. складають замовлення від вказаної вище Дніпропетровської ЦСПБ для дорослих, ще 0,23 млн грн. - від Дніпропетровського національний університет залізничного транспорту.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...