App Store Google Play

Влада Дніпродзержинська намагається заборонити заходи свободівців

23.08.2013 09:54
Влада Дніпродзержинська намагається заборонити заходи свободівців

Дніпродзержинська міська рада просить суд заборонити заходи міської організації ВО "Свобода" до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Про це повідомила речник Дніпродзержинської міської організації "Свободи" Олена Залевська "Радіо Свобода" у четвер ввечері.

За її словами, з відповідною позовною заявою Дніпродзержинська міська рада у четвер звернулась до окружного суду Дніпропетровська.

Згідно з позовом, міська рада вимагає заборонити акції свободівців через те, що у тих же самих місцях заплановані акції "інших політичних сил", сказала Залевська.

Вона зазначила, що дніпродзержинські свободівці збиралися провести низку заходів 23 і 24 серпня, однак планували їх так, аби вони не співпали в часі із заходами інших партій: так, урочисту ходу до пам'ятника Тарасу Шевченку хотіли організувати після 10-ої ранку 24 серпня, тоді як місцеві "регіонали" мали проводити свої урочистості біля цього ж пам'ятника з 9:00 до 10:00.

"Наш юрист намагався довести, що позов міської ради є необґрунтованим, і висловив здивування тим, що заборона, якої вимагає міська рада, стосується тільки однієї політичної сили - ВО "Свобода". Рішення суду поки не ухвалене", - повідомила Залевська.

23 серпня в Дніпродзержинську міський осередок ВО "Свобода" планував провести марш вишиванок до Дня Державного Прапора України. А 24 серпня, у День Незалежності України, свободівці хотіли провести урочистий мітинг і святкову ходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...