App Store Google Play

Удод образився на власну газету

23.08.2013 11:45
Удод образився на власну газету
Голова обласної ради Євген Удод 23 серпня через свою прес-службу розповсюдив заяву, в якій називає діяльність своїх підлеглиг - а саме газети Дніпропетровської обласної ради «Зоря» - неподобством.

Нагадаємо, 14 серпня цього року газета «Зоря-город» на своїх сторінках допустила страшенну "недбалість" - в кросворді, в клітинці №18 по вертикалі було запитання: «Столица хохлов». У відповідях зазначено - «Киев».

«Як українець, як громадянин, як патріот, як голова обласної ради і просто як людина я був обурений цим кричущим фактом! Обласна газета однаково несе відповідальність не тільки за матеріали, їх високу якість і коректність, а й за розважальну сторінку, де публікуються кросворди, анекдоти. Відповідальні за номер мають уважно вичитувати всі тексти до останньої букви! Побачивши цей кросворд, я відчув себе ображеним разом з усіма українцями. В солідній газеті таких прикрих помилок, такого неподобства допускати не можна!» - обурюється у листі Євген Григорович.

Також керівник обласних депутатів запевнив, що «винні покарані» і «висновки зроблені», хоча знаючи, як робиться безкоштовна газета, у останнє віриться не вельми.

«Після розмови з керівником видання, було проведено внутрішнє розслідування, всі винні виявлені і покарані. Більше такого в газеті «Зоря» не повториться. Дуже прикро, що цей інцидент трапився напередодні Дня Незалежності України. Бажаю, щоб жодні негаразди, жодні прикрощі не зламали наш національний дух, нашу віру на краще, на зменшили, а тільки збільшували любов до нашої незалежної країни! Вітаю всіх дніпропетровчан, всіх українців з нашим національним святом! « - оптимістично закінчив свій опус голова Дніпропетровської облради.

Дніпропетровщина в медійному плані стає поступово областю «унтер-офіцерських вдов». Нагадаємо, на минулому тижні голова прес-служби колишнього губернатора, а нині віце-прем'єра Олександра Вілкула розповсюдив інформацію, що в регіональних ЗМІ хтось «підставляє» його шефа, розміщуючи без його відома аж надто позитивні матеріали. Тепер «злі й невідомі» взялися за товариша й однопартійця Вілкула - Євгена Удода.

Евгений Удод. Досье

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...