App Store Google Play

Спецслужби "передбачили" лист "дніпропетровських терористів" журналісту

23.08.2013 10:00
Спецслужби "передбачили" лист "дніпропетровських терористів" журналісту
В Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська 22 серпня допитали в якості свідка у справі про теракти журналіста каналу ТВі Артема Шевченка. Він повідомив, що на корпоративний е-mail каналу у травні 2012 року отримав так званий «лист терористів», про направлення якого його завчасно попередити в СБУ.

«Мені подзвонила прес-секретар СБУ Марина Остапенко, попросила приїхати до них в офіс. Коли приїхав, вона повідомила, що у мене зараз буде зустріч із керівником СБУ по справі дніпропетровських вибухів, начебто вони (терористи - ред.) пишуть мені якісь послання. На зустрічі керівники СБУ повідомили мені деякі подробиці їхньої роботи по пошуку цих людей чи людини. Показали мені витримки, у яких ці люди повідомляли, що звернуться чи звернуться на телебачення. І мені сказали, що я скоро можу отримати якесь послання», - розповів Артем Шевченко.

Після кількагодинної розмови в СБУ Артем Шевченко дійсно "раптово" знайшов листа, адресованого "терористами" особисто йому на корпоративній пошті каналу ТВі. Автори цього листа вказували на свою причетність до серії вибухів, в тому числі у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську, і пропонували журналісту виступити посередником у спілкуванні із владою, від якої зловмисники хотіли отримати 4,5 млн. доларів.

«Я би в житті туди не зайшов, якби не попередили», - вказав журналіст, оскільки йдеться про корпоративну електронну скриньку, якою користувалися переважно у відділі реклами, а сам Шевченко зайшов туди вперше.

Журналіст повідомив, що після такого дивного "збігу обставин" у нього та його колег були підозри, що в дійсності цей лист - не послання "дніпропетровських терористів", а відверта провокація спецслужб.

На питання державного обвинувачення підсудний Віталій Федоряк, який повністю визнає свою провину, сказав, що текст вказаного листа готував Віктор Сукачов, а відправляв сам Федоряк. Проте підсудний Віктор Сукачов, який за версією слідства є ключовим фігурантом справи, заперечив дану інформацію.

Сукачов обіцяє надати детальні покази по справі орієнтовно на початку жовтня. Поки що він визнав свою провину частково, не уточнивши, в чому саме.

 

4Reva 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...