App Store Google Play

Міськрада довела завищення вартості реконструкції КНС лише на 2 тисячі

23.08.2013 12:37
Міськрада довела завищення вартості реконструкції КНС лише на 2 тисячі

Суд стягнув із ЗАТ «Павлоградбуд» 2 612 грн. завищення вартості виконаних робіт при реконструкції каналізаційної насосної станції (КНС) у Павлограді. Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 22 липня.

Завищення вартості робіт саме на таку суму було встановлене судовою будівельно-технічною експертизою. Це були роботи з розбирання облицювання стін з керамічних плиток.

У свою чергу ревізія Держфінінспекції, яка підтримала позов міськради, встановила завищення вартості на 174,77 тис грн. на роботах з очищення поверхонь піскострумним апаратом та знепилення поверхонь після очищення, а також при відкачуванні води насосом для формування депресійної воронки.

Приміром, як вказала Держфінінспекція, фірма при розрахунку останнього виду робіт розраховувала вартість за формою, якою передбачено застосування обладнання при глибині свердловини до 700 м, тоді як глибина свердловини на об'єктах реконструкції складає до 20 м. Тож потрібно було застосовувати норму, якою передбачено використання установок для буріння свердловин на воду глибиною до 500 м. Однак, суд прийняв доводи фірми, яка вказала, що використана нею форма була узгоджена з міськрадою ще при укладанні договору.

Управління комунального господарства і будівництва Павлоградської міськради і ЗАТ «Павлоградбуд» уклали договір реконструкції КНС-3 (каналізаційна насосна станція) з підвідним колектором до Павлограда 13.04.2009. За ці роботи «Павлоградбуд» отримав 4,96 млн грн.

Проти ЗАТ «Павлоградбуд» у січні цього року була порушена справа про банкрутство. Ініціатором банкрутства виступило саме ЗАТ. Загальна сума вимог кредиторів станом на 22.01.2013 - 19,77 млн грн.

ЗАТ «Павлоградбуд» створено співвласниками однойменного колективного підприємства, заснованого на базі тресту «Павлоградпромжитлобуд». Одним із засновників підприємства був Валерій Чалий, який є депутатом Павлоградської міської ради з 2006 року.

ЗМІ називають ЗАТ «Павлоградбуд» головним забудовником Павлограда.

НАШІ ГРОШІ Друкувати 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...