App Store Google Play

Газета Дніпропетровської облради «Зоря» назвала українців «хохлами»

23.08.2013 09:24
Газета Дніпропетровської облради «Зоря» назвала українців «хохлами»

Газета Дніпропетровської обласної ради «Зоря», а точніше її дочірнє видання «Зоря-город», що розповсюджується великим накладом безкоштовно, на повному серйозі назвало українців «хохлами».

Сталося це у № 33/22 (422/22) від 14 серпня 2013 р. На останній 16 сторінці в кросворді, який з незрозумілих причин названо «естонським», в питанні № 18 по вертикалі запитується: «Столица хохлов». Нижче, під кросвордом, у відповідях під тим же вісімнадцятим номером значиться «Киев».

На звернення журналіста UAINFO Олексія Мазура в редакції видання відмовилися вибачатися перед усіма українцями й навіть окремо перед ним. Образливе прозвисько українців в редакції назвали «опечаткою» і порекомендували «не звертати уваги».

В ході подальшого розслідування журналістам Дніпрограду вдалося з'ясувати, що більшість контенту видання, не пов'язаного з висвітленням діяльності обласної ради, її голови Євгенія Удода та чиновників облдержадміністрації, є скопійованими (часто - без вказівки авторства) з інших джерел.

Зокрема, так звані «естонські» кросворди є «запозиченими» з одного з видань Санкт-Петербурга. При цьому редакція не завважила за потрібне дочитуватися до кожного слова «ще й у кросворді», адже його вже друкували, вирішували і «жодних нарікань не було».

Якість вітчизняної преси, особливо тої, що роздають безкоштовно з метою висвітлення «напруженої та продуктивної» діяльності Партії регіонів і її окремих представників, давно не викликає жодних ілюзій. Та чи думають автори видання, які наслідки можуть мати їх «копі-пасти» для тих «авторитетних лідерів», діяльність яких вони висвітлюють. Особливо напередодні Дня Незалежності України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...