App Store Google Play

Газета Дніпропетровської облради «Зоря» назвала українців «хохлами»

23.08.2013 09:24
Газета Дніпропетровської облради «Зоря» назвала українців «хохлами»

Газета Дніпропетровської обласної ради «Зоря», а точніше її дочірнє видання «Зоря-город», що розповсюджується великим накладом безкоштовно, на повному серйозі назвало українців «хохлами».

Сталося це у № 33/22 (422/22) від 14 серпня 2013 р. На останній 16 сторінці в кросворді, який з незрозумілих причин названо «естонським», в питанні № 18 по вертикалі запитується: «Столица хохлов». Нижче, під кросвордом, у відповідях під тим же вісімнадцятим номером значиться «Киев».

На звернення журналіста UAINFO Олексія Мазура в редакції видання відмовилися вибачатися перед усіма українцями й навіть окремо перед ним. Образливе прозвисько українців в редакції назвали «опечаткою» і порекомендували «не звертати уваги».

В ході подальшого розслідування журналістам Дніпрограду вдалося з'ясувати, що більшість контенту видання, не пов'язаного з висвітленням діяльності обласної ради, її голови Євгенія Удода та чиновників облдержадміністрації, є скопійованими (часто - без вказівки авторства) з інших джерел.

Зокрема, так звані «естонські» кросворди є «запозиченими» з одного з видань Санкт-Петербурга. При цьому редакція не завважила за потрібне дочитуватися до кожного слова «ще й у кросворді», адже його вже друкували, вирішували і «жодних нарікань не було».

Якість вітчизняної преси, особливо тої, що роздають безкоштовно з метою висвітлення «напруженої та продуктивної» діяльності Партії регіонів і її окремих представників, давно не викликає жодних ілюзій. Та чи думають автори видання, які наслідки можуть мати їх «копі-пасти» для тих «авторитетних лідерів», діяльність яких вони висвітлюють. Особливо напередодні Дня Незалежності України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...