App Store Google Play

Начальник дніпропетровської міліції: на ходу лише 27% службових авто

22.08.2013 16:50
Начальник дніпропетровської міліції: на ходу лише 27% службових авто

Про це він повідомив сьогодні, 22 серпня, у своєму виступі на засіданні колегії облдержадміністрації.

За його словами, на сьогодні профінансовано лише 36% (близько 4,5 млн грн) заходів боротьби із злочинністю із запланованих місцевими програмами 11,8 млн грн.

Генерал зазначив, що із фактичної суми, майже 3 млн грн виділено з бюджету Кривого Рогу та понад 1 млн грн - Дніпропетровська. Водночас, протягом останніх 3-х років не виділялися кошти на фінансування місцевих програм у м. Жовті Води, Солонянському та Софіївському районах. Аналогічна ситуація, але протягом 2 років, спостерігається у Першотравенську та Апостолівському районах, наголосив Бабенко.

«Саме відсутність належного фінансування, не завжди дозволяє органам внутрішніх справ вийти на належний рівень ефективного протистояння злочинності», - зауважив начальник ГУ МВС.

За словами Бабенка, переважна більшість із 22 ізоляторів тимчасового тримання (ІТТ), що функціонують на території області, побудовані за радянських часів, та не відповідають європейським нормам і стандартам, насамперед через невідповідність корисної площі на одну утримувану особу, відсутність дезкамер та інше. Із 65 кімнат для затриманих та доставлених потребують ремонту 31.

Генерал зазначив, що для проведення їх реконструкції та капітальних ремонтів необхідно ІТТ необхідно близько 18,5 млн грн, кімнат для затриманих - майже 2,2 млн грн.

За словами Бабенка, кошти з місцевих бюджетів на проведення ремонтних робіт в названих закладах ні в минулому, ні поточного року не виділялися.

«За цих умов ми не маємо можливості навіть на 3 години ізолювати дебошира від родини, яка потерпає від насилля», - наголосив він.

Начальник ГУ МВС в Дніпропетровській області також повідомив, що органи внутрішніх справ укомплектовані службовими автомобілями лише на 87%, підлягають списанню майже 60% транспортних засобів. Фактично, тільки 27% з них є придатними для експлуатації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...