App Store Google Play

На Дніпропетровщині мисливці влаштували полювання на людей та птицю

22.08.2013 09:45
На Дніпропетровщині мисливці влаштували полювання на людей та птицю
На Дніпропетровщині шестеро мисливців замість дичини влаштували полювання на людей та свійську птицю. Впродовж двох днів одні і ті самі чоловіки з потужного катера обстрілювали береги. Люди скаржаться, що таке коїться вже другий рік поспіль і тільки дивом ніхто ще не постраждав. Вони навіть знають, чиїх рук це справа, але управу на "мисливців-терористів" досі так і не знайшли, йдеться в сюжеті ТСН.

У день відкриття сезону полювання на великій швидкості по річці гасав катер, з якого шестеро чоловіків із рушниць стріляли по берегах, а перелякані люди тікали урозтіч.

"Я збирала ракушки, налякалася і до мами побігла, вони стрільнули раз, потім другий і ще раз", - говорить дівчинка, яка відпочивала на річці.

"Один на мене навів зброю, поки інші стріляли. Налякався - так, я нормально говорив, а зараз заїкаюсь", - розповів інший відпочивальник.

Пізніше невідомі чоловіки знайшли собі іншу мішень - свійську птицю, що плавала на воді. Лише за один день місцевий господар недорахувався 17 качок, наступного - ще з десяток. І він не єдиний господар, чиї качки стали мішенями мисливців.

"Та тут у всіх, у кого одну у кого більше (застрелили качок). Вони палили просто навкруги, прямо з катера, не зупиняючись в сторону берега, я намагався їх наздогнати, але в них катер - дуже потужний мотор, вони постріляли й зникли", - повідомив житель села Саксагань Юрій Береза.

Селяни намагалися викликати міліцію, але правоохоронців мисливське свавілля не зацікавило.

"Я одного дня дзвонив більше шести разів. Наступного почав телефонувати з сьомої ранку, але так ніхто і не приїхав", - додав Береза.

Тоді чоловік сам вирушив на пошуки. Розпитуючи рибалок, куди пішов катер, за кілька годин знайшов його на причалі місцевого рибгоспу. З'ясувалося, що техніка належить місцевому фермеру та його синові. Та чоловіки, на яких упала підозра, кажуть, що були не вони і човен не їхній.

"Ні, нас там не було, ми не стріляли, немає у нас катера", - заявив фермер Іван Вербинець.

Однак правоохоронці підтвердили, що катер належить саме цим людям. Тепер чоловікам загрожує до трьох років за ґратами. І це лише за однією статтею.

"Ми відкрили провадження за статтею про хуліганство, тут є ще порушення правил полювання, але це - адміністративна відповідальність", - розповів старший інспектор дозвільної системи П'ятихатського РВ міліції Юрій Пасічник.

Встановлені також особи і двох інших чоловіків, яких бачили на цьому човні, ще двох досі розшукують. Правоохоронці не приховують, що розслідування може затягтися, адже усі підозрювані - жителі іншого району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...