App Store Google Play

“Дніпро” впівноги переграв чемпіона Естонії

22.08.2013 21:54
“Дніпро” впівноги переграв чемпіона Естонії
"Дніпро", який приїхав до Естонії у якості фаворита, вийшов на гру проти місцевого клубу "Нимме-Калью" у давно підзабутому оптимальному складі, якщо до останнього слід включати Александре Влада і Яна Лаштувку. Гості з першої хвилини захопили м'яча і вже за перші 5 хвилин не використали дві чудові нагоди відкрити рахунок (ударами відзначились Селезньов і Коноплянка).

Втім, естонці майже одразу відповіли вбивчим моментом - Лаштувка дивом відбив удар головою з 6 метрів Воскобойникова.

Загалом подібне співвідношення - 5 до 1 - ударів по воротах і небезпечних моментів на користь "Дніпра" зберігалося протягом першого тайму. При цьому. Втрачаючи гольові нагоди одну за одною (один Коноплянка змусив попрацювати Мелеша разів 10!), дніпряни впевнено й неквапливо розкочували господарів на їх половині, а рахунок, тим не менш, не змінювався цілих 23 хвилини.

Виручив "Дніпро" у цій патовій ситуації арбітр з Ісландії. У моменті, коли Євген Селезньов пішов слаломом у штрафний майданчик господарів, його руками зупинив Янкуба Сісей. Сталося це ще на межі штрафного, та й позаду африканця ще були партнери, але Крістін Якобсон без сумнівів показав на 11-метрову позначку. З точки Селезньов пробив не кращим чином, втім, рахунок відкрив, завдяки тому що голкіпер господарів впав ще до удару.

Після пропущеного голу естонці пожвавішали і гра перетворилася на легкий сумбур, в якому дніпряни виглядали якось аж занадто розслаблено, а гості - дещо розгублено. Тим не менш, ще до перерви "Дніпру" вдалося рахунок подвоїти: Жуліано наважився на черговий удар здалеку, влучив у Зозулю, який чатував у штрафному, після чого Телеш, який до цього просто притягував усі м'ячі, виявися безсилим.

Другий тайм почався з небезпечних атак господарів, в ході однієї з яких спочатку поперечка допомогла "Дніпру", а потім Федецький виніс м'яча з порожніх воріт. "Дніпро" у відповідь запропонував індивідуальну гру з тривалим триманням м'яча і розіграшем до вірного. Саме так дніпряни й забили втретє: Жуліано, прийнявши пас Федецького, розрізав прострілом штрафний майданчик, де Селезньов пропустив, а Зозуля в дотик котнув м'яча під голкіпером.

Хвилинна розслабленість "Дніпра"  і зневага до суперника була миттєво покарана естонцями. Пас з центра поля, продовжений Ротанем, знайшов самотнього Тоомета, який без проблем переграв Лаштувку.

Після цього команди якийсь час грали на зустрічних курсах, після чого заспокоїлася: "Дніпро" досяг прийнятного рахунку і тримав у головах майбутню гру з "Шахтарем", а господарі, забивши гол престижу, сконцентрувалися на тому, аби не пропустити аж надто багато.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...