App Store Google Play

Заради Євробаскету у Дніпропетровську зібралася позачергова сесія

21.08.2013 10:20
Заради Євробаскету у Дніпропетровську зібралася позачергова сесія

21 серпня Дніпропетровська міська рада шостого скликання скликала депутатів на позачергову сесію. Попри анонс, жодних бюджетних питань, про якій йшлося в розповсюдженому розпорядженні міського голови про скликання сесії, до порядку денного не включено.

Загалом з порядку денного виглядає, що зібрали депутатів у період відпусток заради одного - прискорити підготовку до Євробаскету-2015. Як повідомлялося раніше, голова оргкомітету змагань Маркіян Лубківський місяць тому наголосив, що підготовка окремих міст, у тому числі Дніпропетровська, не витримує критики.

Тож маючи печальний досвід футбольного ЄВРО-2012, яке втекло від пальців і кишень дніпропетровських депутатів через невміння «вирішувати питання» до Харкова, 70 дніпропетровських депутатів терміново зібралися, зареєстрували 85 карток для голосування і підтримали ініціативи міськвиконкому.

Ініціативи ці втілилися у три рішення, якими, по-перше, ТОВ «Юнайтед Баскетбол Інвестмент» дано дозвіл на планування будівельних робіт за адресами вул. Набережна Перемоги 3-10, по-друге, йому ж дано дозвіл на погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  спортивно-розважального центру (майбутньої «Дніпро-баскет-арени»), і нарешті - ТОВ «Баскетбольний клуб «Дніпро», яке в даний час орендує ділянку, дано дозвіл на передачу її в суборенду для спорудження об'єкту спортивної інфраструктури.

Всі ці рішення були необхідні, аби зрушити з мертвої точки підготовку до Євробаскету у правовому полі, на яке дніпропетровські можновладці зазвичай не надто звертають увагу. Адже ділянка, яку займатиме баскетбольна Арена разом з прилеглою до неї територією чималенька.

Втім, прийняті рішення не є заключними - депутати мають намір зібратися 28 серпня на ще одну позачергову сесію, аби звершити опрацювання усіх рішень, пов'язаних зі землекористуванням інвестора цією ділянкою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...