App Store Google Play

Удод полетить в Миколаїв?

21.08.2013 17:14
Удод полетить в Миколаїв?

Голову Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода призначають губернатором Миколаївської області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила депутат обласної ради Вікторія Шилова.

За її словами, інформація виходить від «кількох депутатів різних рівнів» і, нібито, це питання вже вирішене - Євген Удод вирушає в Миколаїв, де йому «гідну компанію складе досить молодий, але вже мудрий очільник Миколаївської обласної ради». Судячи з усього, йдеться про голову Миколаївської обласної ради Ігоря Дятлова, 1981 року народження.

Чутки про призначення Євгена Удода головою Миколаївської ОДА почали ширитись на початку червня, але днями з'явилася інформація про те, що його кандидатура остаточно узгоджена в Адміністрації Президента. Попри всі запобіжні заходи, стався витік, отже інформація просочилася в кулуари обласної ради, але досить широко. Саме це і дозволило Вікторії Шиловій не лише оприлюднити її, але й інтерпретувати у своїх інтересах.

Як пише видання «
Дніпропетровськ. Коментарі», питання щодо відставки губернатора Миколаївської області Миколи Круглова було вирішене після торішніх парламентських виборів, коли партія влади програла опозиції на двох мажоритарних округах з центрами в Первомайську і Баштанці.

Тепер Микола Круглов, найімовірніше, буде балотуватися до парламенту по «проблемному» Первомайському округу, а на вакантне місце розглядалися кандидатури народного депутата Володимира Наконечного та Євгена Удода.

Якщо інформація про узгодження кандидатури Євгена Удода відповідає дійсності, то на найближчій сесії Дніпропетровської обласної ради, яка відбудеться 30 серпня, перед депутатами стане питання про вибори нового голови обласної ради. Серед можливих кандидатур називають першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради і досвідченого апаратника Анатолія Адамського, депутата обласної ради від Партії регіонів та заступника голови Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Михайла Разгоняєва та інші фігури рангом понижче.

Не зовсім зрозуміло, навіщо Євгену Удоду знадобилося погоджуватися очолювати досить проблемну область за рік до виборів, однак він відомий як досвідчений і професійний керівник і можливо, у нього все може вийти.

34.ua

Евгений Удод. Досье

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...