App Store Google Play

Більшість українців мріють звільнитися з роботи

21.08.2013 09:37
Більшість українців мріють звільнитися з роботи

В Україні більшість офісних працівників мріють звільнитися з роботи. І лише 30% опитаних не хочуть змінювати роботодавця найближчим часом. Про це свідчать результати дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua, повідомляє "Сегодня".

Українці незадоволені своєю роботою в першу чергу через низьку зарплату. Зокрема, через погану матеріальну винагороду готові звільнитися 81% співробітників. Оскільки 63% кадрів не задоволені своєю зарплатою, то ситуація на українському ринку праці оцінюється як більш ніж тривожна.

Другим не менш важливим приводом змінити місце роботи є відсутність перспектив кар'єрного росту. Однак, незважаючи на те, що 58% опитаних не влаштовують кар'єрні сходи, лише 47% офісних співробітників називають це причиною для звільнення.

Крім того, 38% опитаних готові перейти до нового роботодавця через конфлікти з керівництвом.

Також серед причин для звільнення офісні співробітники називають атмосферу в колективі (28%), неофіційне працевлаштування (22%), відсутність свободи дій у прийнятті рішень (18%) і жорсткий графік роботи (15%).

Тим часом "білі комірці" менше скаржаться на заробіток (40%) і перспективи просування кар'єрними сходами (36%), і їм подобається атмосфера в колективі. Правда, кожен третій з них страждає через відсутність "оздоровчого пакету".

У цілому кожен четвертий опитаний працівник ще не знає, звільнятися чи ні. За рівнем задоволеності роботою на даний момент вони наближаються до тих, хто збирається звільнятися. При цьому 65% з них незадоволені зарплатою, а 56% - відсутністю перспектив кар'єрного росту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...