App Store Google Play

На серпневому суботнику дніпряни позбирали наслідки свого ж відпочинку

20.08.2013 11:48
На серпневому суботнику дніпряни позбирали наслідки свого ж відпочинку

На Дніпропетровщині до Дня незалежності України у суботнику взяли участь майже 123 тисячі мешканців області. Це майже на 9 тис людей більше, ніж очікувалось - саме стільки мешканців області доєдналися до акції добровільно.

У рамках суботника в регіоні 17 серпня прибрали майже 400 парків, скверів, алей, створили 263 нових газонів та квітників, ліквідували 543 стихійне сміттєзвалище.

Під час суботника було упорядкували майже 6 тис гектарів парків, скверів, алей та прибудинкових територій. Майже 260 км берегів річок очистили від сміття.

У Верхньодніпровському та П'ятихатськиому районах створили 3 дитячі майданчики. Крім того, було відремонтовано майже 7 тис кв м автомобільних доріг у містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Павлоград, у Верхньодніпровському, Криворізькому, Нікопольському та П'ятихатському районах.

Керівник регіону Дмитро Колєсніков не приховує свого задоволення і цитує відомого астронавта: «Маленька дія кожного призводить до великого і важливого результату». За підрахунками дніпропетровського губернатора одних дорожніх узбіч в області було прибрано більше 1,5 тисячі кілометрів.

«Це практично як від Дніпропетровська до Львова і назад», - підводячи підсумки проведеного суботнику зазначив Дмитро Колєсніков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...