App Store Google Play

На Дніпропетровщині жінка заливає сусідів собачою сечею

20.08.2013 09:54
На Дніпропетровщині жінка заливає сусідів собачою сечею

На Дніпропетровщині мешканці багатоповерхівки стали заручниками сусідки, що тримає вдома зграю псів.

Собак вона на вулицю не випускає, тож усі сусіди страждають від нестерпного смороду. Боротьба з "будинковою терористкою" триває вже півтора роки.

Примітно, що на скарги жінка відповідає своєрідно - вона одразу заливає сусідів. Так, у родини Семир'янових уже знищена ціла кімната. Люди кажуть, що на усі заощадження зробили ремонт, але по стінах та підлозі потекла вода з нечистотами.

"І вода ллється, і сеча. Лилося все аж до першого поверху", - нарікає жінка, яка живе поверхом нижче.

Її сусідка, яка з донькою та зграєю собак живе у трикімнатній квартирі, двері не відчиняє ні сусідам, ні журналістам. Жінка, за словами сусідів, "посилає на три літери" навіть слідчого та начальника ЖЕКу.

Вона заливала нижні поверхи зо два десятки разів. Постраждалі кажуть: комісія щоразу складає акти, але вдіяти нічого не може.

Люди навіть виграли суд про відшкодування збитків, але грошей так і не отримали.

"Вони говорять: "То й що? Порожня квартира. Вона спить на підлозі з собаками. Немає в неї нічого, щоб забрати". На цьому все скінчилося", - розповів мешканець будинку Володимир Семир'янов.

Врешті у під'їзді відключили опалення, бо в цієї сусідки згнили труби. Мешканці готові власним коштом зробити ремонт, але жінка і чути не хоче. Комунальників теж у квартиру не пускає.

У міськвиконкомі кажуть, що готують документи на виселення, але скільки це займе часу та чи виграють суд, поки що жодних прогнозів не дають.

У свою чергу юристи пояснили, що жителі справді стали заручниками ситуації та законодавства.

"Виселити її в даному випадку неможливо, тому що це її право, гарантоване Конституцією. Однак в судовому порядку можна домогтися того, щоб співробітники ЖЕКу були допущені до комунікацій", - зазначила юрист Галина Панченко.

Юристи радять хоча б поскаржитися правоохоронцям на нестерпні умови утримання собак. Це можна кваліфікувати як знущання з тварин. А за це принаймні передбачена кримінальна відповідальність.

Ольга Павловська, ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...