App Store Google Play

Він сказав «поїхали» і все стало

19.08.2013 10:18
Він сказав «поїхали» і все стало

Віце-прем'єр-міністр України, вкотре на вихідні навідавшись на свою вотчину, пообіцяв, що до кінця року у Дніпропетровську відкриють надземний перехід європейського зразка через проспект Правди. Нагадаємо, це вже третій рік, до кінця якого виконується одна з найгучніших обіцянок влади, адже надземні переходи, передбачені проектом реконструкції проспекту Правди у 2010 році, початково були обіцяні до Дня міста ще 2011.

«Для підвищення комфорту пішоходів та водіїв Уряд розвиває логістичний потенціал регіону. Надземний пішохідний міст дозволить головній вулиці Лівобережжя Дніпропетровська стати магістраллю з безперервним рухом. Це підвищить безпеку пішоходів, зменшить кількість заторів та пришвидшить рух транспорту на проспекті. Перехід відкриють до кінця року», - сказав Олександр Вілкул під час робочої наради щодо ходу будівництва надземного переходу по проспекту ім. газети «Правда» у Дніпропетровську 17 серпня.

Будівництво надземного переходу через проспект Правди, на розі проспекту Воронцова, у Дніпропетровську має стратегічне й соціальне значення для міста та його жителів. Такий сучасний надземний перехід є частиною комплексної реконструкції проспекту, який забезпечує в'їзд до обласного центру та виїзд із нього зокрема на шосе до міст Харкова та Донецька, забезпечує основні транспортні розв'язки лівобережної частини міста.

Надземний міст - це металева конструкція закритого типу, для виключення потрапляння опадів у середину конструкції мосту й механізмів ескалаторів. Перехід буде оснащено 4 ескалаторами (по 2 ескалатора з обох сторін вулиці) та спеціальним підйомником для людей з особливими потребами, а також - металевими сходами шириною 1,5 м на кожному кінці мосту.

Будівельні роботи зі спорудження надземного переходу виконано на 50%. Вже закладено фундамент, встановлено опори для 44 метрової металоконструкції переходу. Роботи по її встановленню почались 17 серпня о 12 ранку, і закінчилися, щойно делегація з почесними гостями залишила місто.

На ранок понеділка 19 серпня рух транспорту по проспекту від вулиці Замостової до проспекту Воронцова частково відновлено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...