App Store Google Play

У Дніпропетровську пройшов Всеукраїнський фестиваль меду

19.08.2013 11:22
У Дніпропетровську пройшов Всеукраїнський фестиваль меду

Всеукраїнський фестиваль меду, що зібрав більше сотні пасічників з різних куточків України, завершився у центральному парку імені Лазаря Глоби в Дніпропетровську.

Провідні бджолярі з різних регіонів звезли мед різних сортів: із акації, гречки, соняшників, різнотрав'я, а також квітковий пилок та інші продукти промислу, інформує "Радіо Свобода".

Як зазначає досвідчений бджоляр Костянтин Павленко, мед містить понад 70 активних елементів, необхідних для організму.

«Жоден вчений ще не створив такої пігулки, яка б поєднувала стільки корисних речовин у тому сполученні, в якому вони мають знаходитись у нашому організмі. Мед - незамінне джерело мікроелементів. Він позитивно впливає на серце, нирки, печінку, шлунково-кишковий тракт, серцево-судинну систему. Мед із соняшника виводить радіонукліди з організму. Стосовно кількості меду, то доросла людина може вживати 100 грамів меду на день», - розповів пасічник.

Чимало пасічників кажуть, що вони з родинами довгі роки взагалі не вживають цукру, замінюючи його медом та іншими продуктами свого промислу.

Мед цьогоріч в ціні - від 50 гривень за літр. Проте бджолярі-учасники свята кажуть: збувати продукцію рік у рік складніше, адже, за їх словами, українці втрачають культуру споживання меду.

У рамках свята всеукраїнського "солодкого" свята пройшли виступи фольклорних колективів та жартівливі спортивні розваги, де замість гир використали бідони з медом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...