App Store Google Play

Після відключення води влада у спеку вижене бюджетників на суботник

16.08.2013 09:41
Після відключення води влада у спеку вижене бюджетників на суботник
17 серпня на Дніпропетровщині пройде третій цього року загальнообласний суботник. Масове прибирання буде присвячене відзначенню в області Дня Державного Прапора та 22-ї річниці незалежності України. Уже традиційно приєднатися до суботника зможе кожен житель області.

У цей день площа нових газонів та квітників збільшиться на  3 га. Від сміття будуть звільнені більше тисячі км доріг та прибережних ділянок річок та водоймищ. Усі небайдужі зможуть скерувати свої сили на прибирання сміття у парках і скверах. Прибирання пройде на 3 тис га територій загального відпочинку.  Запланована висадка нових газонів і квітників. Також пройдуть роботи з благоустрою 760 об'єктів культурної спадщини - пам'ятників та місць поховань борців за незалежність України, пам'ятників воїнам, полеглим у боях за її свободу.

Зокрема в області пройдуть роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Заплановано прибрати 521 територію нелегального звозу сміття. У рамках проведення суботника, будуть відремонтовані  6,4 тис кв м асфальтобетонного покриття доріг. У Верхньодніпровському та П'ятихатському районах будуть відкриті 3 дитячі майданчики.

Планується, що до участі у загальнообласному суботнику приєднаються більше 114 тис  представників громадський організацій, працівників підприємств та установ, небайдужі жителі міст та сіл області.

Зазначимо, що при виборі територій прибирання будуть враховані звернення громадян на гарячу лінію Дмитра Колєснікова.

«Проведення суботників - це чудова можливість не лише провести грандіозне прибирання, а й навчити жителів області цінувати свій та чужий труд. З весни на Дніпропетровщині активно ведуться роботи з озеленення територій. Посаджено вже майже 123 тис дерев та кущів», - повідомив Анатолій Крупський.

Якщо ви хочете дізнатися про розподіл територій та приєднатися до благоустрою парків, скверів та місць відпочинку, дізнатися усі подробиці можна за  телефоном департаменту ЖКГ та будівництва облдержадміністрації: (056) 732 49 43.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...