App Store Google Play

Карту Кривого Рогу за 6 мільйонів зробить нинішня власниця фірми Вілкула

16.08.2013 10:19
Карту Кривого Рогу за 6 мільйонів зробить нинішня власниця фірми Вілкула

Управління містобудування і архітектури Криворізького міськвиконкому Дніпропетровської області 5 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «БІФ Будінвест» на виготовлення топографічних планів міста за 6,16 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року фірма повинна виконати  топографо-геодезичні роботи й аерофотозйомку та виготовити топографічні плани міста у масштабі М 1:2000 в цифровому і графічному вигляді.

Пропозиція «БІФ Будінвест» не була найдешевшою на тендері. На конкурс подавалися п'ять фірм, дві з них пропонували  виконали замовлення набагато дешевше. Зокрема ТОВ «Геоматичні рішення» пропонував ціну 5,11 млн грн., а ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Укргеопроект» - за 4,80 млн грн. Обидві пропозиції, разом ще з однією компанією, були відхилені через неповний пакет документів. Таким чином єдиним конкурентом «БІФ Будінвест» лишилося ТОВ «БломІнфо-Юкрейн», яке програло з різницею в 1%. Основним власником фірми є данське Акціонерне товариство «Blominfo A/S».

Засновником фірми «БІФ Будінвест» є Юлія Присяжнюк. За даними «ВДЗ», за останні п'ять років фірма жодного іншого тендеру не вигравала.

Юлія Присяжнюк з 2007 року також є співзасновницею ТОВ «Агро». Цю фірму у 2000 р. заснували Ярослав Мірошниченко і ТОВ «Економіко-правова фірма «Фінаудит», чиїми власниками у свою чергу були нинішній мер Кривого Рогу Юрій Вілкул і депутат Криворізької міськради від Партії регіонів Володимир Нусінов, директор із корпоративного управління ЗАТ «Смарт-холдинг». У 2007 році фірму «Агро» переоформили на Юлію Присяжнюк та ТОВ «Центр техніко-економічних та соціальних досліджень» Надії Круглої. Кругла також є партнеркою Нусінова по фірмі ТОВ «Лекс Консалтінг» (туди ж засновниками увійшли «Фінаудит» і «Форум»), ТОВ «Ніка-Центр».

Нагадаємо, син Юрія Вілкула Олександр нині є віце-премєром України. Раніше він працював у групі «Метінвест», якою володіють СКМ Ріната Ахметова та група «Смарт» Вадима Новінського.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...