App Store Google Play

Все телебачення буде "Донбас"

15.08.2013 11:43
Все телебачення буде "Донбас"

15 серпня Юрій Сугак, керівник регіонального каналу «Донбас», також призначений генеральним директором дніпропетровського 34-го каналу (ПрАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська»). Про це повідомляє прес-служба холдингу «Медіа Група Україна», до складу якого входять обидва канали.

Раніше посаду генерального директора 34-го каналу займав Андрій Будяк, який залишив компанію за власним бажанням у зв'язку з роботою над новим проектом.

Першочерговими завданнями, що поставлені перед паном Сугаком, є зміцнення позиції каналу, стратегічне планування подальшого розвитку й ефективне партнерство, повідомив генеральний директор «Медіа Групи Україна» Федір Огарков. На його думку, досвід пана Сугака в розвитку регіонального телебачення допоможе максимально швидко досягнути нових цілей.

«У регіонального мовника завжди буде перевага у швидкості реагування на події, що відбуваються в рідному місті, в можливості приділити цьому більше часу в ефірі каналу, в інтерактиві, який стимулює глядацький інтерес», - зазначив у свою чергу Юрій Сугак.

Нагадаємо, 34 канал почав мовлення 25 жовтня 1993 року. З початку 2011 року контрольний пакет акцій належить групі СКМ Ріната Ахметова. У 2011-му отримав ліцензію на цифрове мовлення.

Довідка:

Юрій Сугак закінчив Східноукраїнський університет в Луганську за спеціальністю «Історія і соціальні дисципліни», Донецький національний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». З 1995 до 1998 років працював редактором, ведучим, кореспондентом на обласному державному телебаченні Донецької області. З 1998 року працює в ТОВ «Телерадіокомпанія "Україна"», у 2010 році обійняв посаду директора телеканалу «Донбас». З 1996 року - член Спілки журналістів України. У 2010 році отримав звання заслуженого журналіста України.

«Телекритика»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...