App Store Google Play

Суддя буде «цапом-відбувайлом» за фальсифікації проти Реви - адвокат

15.08.2013 15:31
Суддя буде «цапом-відбувайлом» за фальсифікації проти Реви - адвокат
Прокурори «умивають руки» у справі Дмитра Реви, перекладаючи всю відповідальність за законність рішення на суддю, вважає адвокат Оксана Томчук. Відповідну думку вона озвучила на прес-конференції в ІА «Дніпро ПОСТ» 15 серпня.

Оксана Томчук, яка також є рідною сестрою Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві терористам, вважає, що численні звернення, які надходять від народних депутатів до ГПУ, врешті показали правоохоронцям, що «справа дурно пахне». Тепер правоохоронці шукають, на кого перекласти всю відповідальність за тримання під вартою людини за відсутності будь-яких доказів вини.

Адвокати Реви зверталися до народних депутатів, а ті - до ГПУ. На звернення голови Верховної Ради Володимира Рибака Генпрокуратура вирішила направити звернення до Індустріального суду, де слухається справа про теракти, із проханням врахувати доводи адвокатів. На що суддя повідомила адвокатам, що їхні доводи будуть враховані.

«Я як фахівець не можу пояснити, що звернення пана Рибака, вчинене ним як особою, яка має на це право потрапило до Індустріального суду і чому вона бере на себе відповідальність відповідати захисту», - зазначила Оксана Томчук, вказуючи на неприпустимість тиску на суд з боку ГПУ.

Адвокат адресувала судді Ігнатенко звернення, яке назвала «благою вістю»: «Лист ГПУ по суті є «вільною» - як знаєте, коли було кріпосне право, люди отримували «вільні» - яка каже: пані Ігнатенко, ось вам звернення Погосяна (адвокат Реви, - авт.), і робіть з ним, що хочете. Таким чином вся відповідальність у цій справі, усі меседжі від народних депутатів щодо усунення порушень, лежить на пані Ігнатенко. В країні, де незалежні суди - мрія, ця пані отримала персональну індульгенцію».

Від моменту затримання Дмитра Реви його захист наполягає на його повній непричетності до терактів. Вони доводять, що єдиною підставою для затримання чоловіка став сфальсифікований доказ, і це факт доводиться матеріалами справи. Проте 10 клопотань із проханням звільнити Реву судом відхилені, через що підсудний понад рік знаходиться під вартою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...