App Store Google Play

Нардепи від ПР готують алібі Януковичу перед самітом ЄС

15.08.2013 18:32
Нардепи від ПР готують алібі Януковичу перед самітом ЄС
Найбільшу кількість звернень до ГПУ із проханням розібратися у фальсифікаціях справи Дмитра Реви» та перевірити законність тримання під вартою обвинуваченого у пособництві терористам надіслали народні депутати від Партії регіонів. Про це повідомила адвокат Реви Оксана Томчук.

Вона припускає, що такі дії зумовлені бажанням влади продемонструвати стреміння до високих ідеалів верховенства права перед самітом "Східне партнерство", що має вирішити долю Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

"Намагаючись вислужитися, на місцевому рівні з ідіотичною невдалістю сфабрикувавши цю справу, люди заклали міну уповільненої дії під президента, під владу нинішню. Напередодні саміту, коли Україна бере певні зобов'язання, які стосуються вдосконалення роботи правоохоронних органів та судочинства, справа Реви є яскравішою ілюстрацією, що Україна і не збирається рухатися в даному напрямку", - висловила свою думку щодо активності провладних нардепів Оксана Томчук.

Звернення до ГПУ також направили керівники профільних комітетів ВРУ: Андрій Кожем'якін, який головує у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, та заступник голови Комітету з питань верховенства права та правосуддя Олег Махніцький.

Томчук наголосила, що загальна пасивність опозиції у цій справі стала для неї несподіванкою, окремо зазначивши, що вважає зрадою поведінку колишнього нардепа-БЮТівця Михайла Соколова. За словами адвоката, він не просто не вжив жодних спроб допомогти Реві, із яким працював із 2002 року, а і казав на допитах, ніби не знайомий із ним.

Загалом більше 30 нардепів відреагували на викладені адвокатами факти та спрямували звернення на ГПУ, яка «спустила» їх до прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомляв Дніпроград, адвокати Реви відзначають, що в прокуратурі воліють здихатися від "справи з душком".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...