App Store Google Play

ДАІшників, які втікли від порушника, нагородять - ГУ МВС

15.08.2013 10:18
ДАІшників, які втікли від порушника, нагородять - ГУ МВС

Юрба відвідувачів нічного клубу напала на інспекторів ДАІ у Дніпропетровську. Правоохоронці кажуть, що більшість нападників були не тверезими, а збурило їх те, що інспектори зупинили автомобіль, - йдеться в сюжеті ТСН.

Натовп накинувся на інспекторів ДАІ опівночі на центральному проспекті Дніпропетровська. Люди прибігли сюди просто з нічного клубу, що по сусідству. Їх покликав на допомогу нетверезий водій Lanos, який мчав середмістям без номерів, зі зламаним глушником та відкритим багажником, поки його тут не заблокували інспектори ДАІ.

Даішники зізнаються, що люди намагалися розкачати машину і перевернути її.

Роман Гезь каже, що за шість років роботи в ДАІ такого ще не бачив. Поки одні нападники спускали колеса, інші зривали номерні знаки з патрульного авто, а потім викинули їх на дорогу.

Інспектори кажуть, що розбурханий натовп не давав їм сісти в машину чи викликати підкріплення. А застосувати зброю не могли через велику кількість людей.

Керівництво інспекторів вважає, що утеча - це геть не сором, а привід нагородити. Заступник керівника міліції Дніпропетровська Володимир Сідлецький каже, що працівники ДАІ у цій ситуації вчинили професійно і грамотно.

Утім, за три години інспектори знову побачили порушника на центральному проспекті Дніпропетровська, щоб його зупинити, уже викликали підкріплення. Три загони ДАІ таки затримали водія. Йому загрожує ув'язнення за невиконання вимог правоохоронців. Людей із його групи підтримки, які напали на правоохоронців, зараз також шукають, а реєстратор у машині ДАІ зафіксував усіх героїв дорожньої битви.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...