App Store Google Play

З матеріалів справи про теракти зникло відео не підірваної бомби

14.08.2013 11:43
З матеріалів справи про теракти зникло відео не підірваної бомби

Неподалік від місця першого вибуху в Дніпропетровську у квітні 2012 року правоохоронці знайшли ще одну бомбу. Її встигли зафільмувати до того, як вона спрацювала. Але цього відео немає в матеріалах справи, стверджують адвокати підсудних.

Про те, що відео знайденої бомби було зняте правоохоронцями розповів 13 серпня в Індустріальному суді Дніпропетровська свідок - експерт-криміналіст Станіслав Плахонтій. Свідок, каже, що передав це відео своєму керівництву, а коли карту пам'яті йому повернули, відео на ньому вже не було.

Адвокати підсудних дуже ретельно розпитували, кому і яким чином передав відео криміналіст, що викликало його роздратування. Після цього адвокат Льва Просвірніна Олена Кирилова пояснила причину такого прискіпливого інтересу: «Цього відеозапису немає в матеріалах справи».

Версію про причини його відсутності висунули захисники Дмитра Реви: «Відповідь на це питання одна - все для того, аби правда про теракти та їх замовників назавжди була похована у високих кабінетах», - йдеться у повідомленні на блозі ініціативи 4Reva.

У повідомленні також сказано, що свідки, які бачили вибуховий пристрій до того, як він підірвався, по-різному описують його вигляд і розміри, а зникле відео могло би усунути ці суперечності.

Як відомо, Дмитро Рева у своїх відкритих листах вже викривав недоліки слідства.

Справа «дніпропетровських терористів» слухається у суді з листопада минулого року. Понад рік під вартою перебувають четверо підсудних, яких обвинувачують у здійсненні терактів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську протягом 2011-2012 років. Віктор Сукачов визнає свою провину частково, Віталій Федоряк провину визнає повністю. Дмитро Рева та Лев Просвірнін, яких обвинувачують у пособництві, своєї вини не визнають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...