App Store Google Play

Вілкулові будівельники освоять ще 56 мільйонів на Євробаскеті-2015

14.08.2013 09:49
Вілкулові будівельники освоять ще 56 мільйонів на Євробаскеті-2015

ДП «Льодові арени» 8 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Крост» на проектування та будівництво тренувальної бази з баскетболу у м. Дніпродзержинську за 56,33 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Базу мають збудувати по вул. Щербицького до кінця вересня 2014 р. Деталі будівництва невідомі, оскільки документація конкурсних торгів не містить технічне завдання - воно надавалося учасникам окремо на електронних носіях.

Спортбазу у Дніпродзержинську будують у рамках підготовки до «Євробаскету» для тренувань фіналістів чемпіонату. Разом з тим, як повідомлялося раніше, база буде облаштована не тільки для баскетболістів, там також можна буде проводити тренування з баскетболу, волейболу, гандболу, тенісу та міні-футболу. Основні матчі чемпіонату пройдуть на новій арені у Дніпропетровську, головним інвестором будівництва котрої став Ігор Коломойський, а основною тренувальною базою спортсменів стане там же розташований «Метеор».

Конкурентами «Кросту» на цьому тендері були ПАТ «Криворізька будівельна компанія» Василя Переверзєва, а також донецьке ТОВ «РСІ» Наталії Ільіної, Юрія Реброва і Петра Вишневського. Остання фірма пропонувала збудувати базу на три мільйони дешевше, однак тендер не виграла. Згідно з конкурсною документацією, критеріями оцінки пропозицій окрім ціни (60%) також були строк виконання робіт (30%) та умови оплати (10%).

Засновниками ТОВ «Крост» зі статутним фондом 20 тис грн. є Ігор та Ольга Бабенко, котра також є співвласницею фірми зі схожою назвою - ТОВ «СК Крост» - разом зі Світланою Боровською. Остання також є бізнес-партнером по фірмі «Дор» Валентини Темник - дружини Геннадія Темника, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. Темника називають близьким другом екс-губернатора Дніпропетровщини та нинішнього віце-прем'єра Олександра Вілкула, вихідця з групи Ріната Ахметова.

За даними «ВДЗ», фірми «СК Крост» і «Крост» почали вигравати тендери в 2011 р., після обрання мером Кривого Рогу Юрія Вілкула, батька Олександра Вілкула. За цей час перша фірма виграла тільки один тендер на 0,87 млн, а друга отримала замовлень на 291,02  млн грн.

У тому числі фірма «Крост» отримала підряд на проектування та реконструкції вищезгаданого Універсально-видовищного спортивного палацу «Метеор» у Дніпропетровську за 193,10 млн грн. При цьому реконструкцію було розпочато ще до того, як офіційно оголосили про початок тендеру.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...