App Store Google Play

Прокуратура вагається, чи потрібні суду «свідки винуватості» Реви

14.08.2013 09:35
Прокуратура вагається, чи потрібні суду «свідки винуватості» Реви
Прокуратура цілий тиждень думатиме, чи хочуть вони заслухати в судовому засіданні свідків, які за версією обвинувачення вказують на вину Реви.

Адвокат Дмитра Реви Віталій Погосян в судовому засіданні заявив клопотання про виклик до суду низки свідків, не заявлених обвинуваченням. Серед них особи, які на думку СБУ (про що свідчить лист начальника відділу ЗНД Ходуса від 28.05.2012 року), могли бути причетними до вчинення терактів та були опитані як свідки на досудовому слідстві - колеги Реви по роботі у штабі Михайла Соколова та сам екс-народний депутат.

Ще один свідок, якого не викликали до суду - товариш Віктора Сукачова, який приблизно у той же час, що і Рева отримав смс від Сукачова зі змістом: «Ти як там? Живий? Дружина, діти окей?». Аналогічне повідомлення від Сукачова на номер Реви обвинувачення вважає доказом «злочинної змови».

Також адвокат просив опитати у суді родичів Реви та його спільних із Віктором Сукачовим знайомих, які можуть дати характеристику його особи.

«Нікого із рідних та друзів Дмитра, хто був на допитах в СБУ не пускають до зали судових засідань, саме на тій підставі, що вони як свідки будуть опитуватися в суді. А тепер прокуратура сумнівається, чи треба цих людей опитувати в суді», - повідомила сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук.

До суду також не викликали трьох колег Дмитра Реви, які в обвинувальному висновку вказані як особи, що вказують на вину підсудного.

«Обвинувачення спершу стверджує, що ці люди вказують на причетність Реви до терактів, але у списку свідків для допиту у суді їх не заявляє. Коли ж адвокат пропонує усунути цю «прикру помилку» - вагаються. Чому? Бо ці люди засвідчують непричетність Реви до вибухів у Дніпропетровську. А прокурори бояться, що в черговий раз викриється брехня» , - зазначила Оксана Томчук

Віталій Погосян озвучив клопотання та мотивував, чому ці свідки мають бути опитані у судовому засіданні. Прокурори своєї позиції щодо клопотання ще не висловили, просили часу подумати до наступного засідання.

«Прошу вас дати нам час ознайомиться з показами свідків і дати свій висновок уже після того, як ми ознайомимося із показами», - аргументував керівник групи державного обвинувачення Олександр Гладкий. Хоча представники прокуратури мають бути знайомі із матеріалами кримінальної справи.

Свою думку прокурори озвучать на наступному засіданні 20 серпня. Тоді ж суд і вирішить, хто із заявлених свідків буде викликаний у засідання.

Довідка: За клопотанням адвоката Погосяна, заявленим у суді ще минулого року, до суду також будуть викликані особи, що сфальсифікували доказ проти Дмитра Реви під час обшуку, а саме здійснили телефонний дзвінок із номеру Реви на номер головного обвинуваченого В.Сукачова і подали цей факт як намагання Дмитра зв'язатися із подільником. В ході досудового розслідування факт фальсифікації доказу підтвердився, проте слідчий прокуратури вважає, що оперативники не зробили нічого незаконного, кримінальне провадження було закрите.

У судовому засіданні опитані вже майже 70 свідків зі списку обвинувачення, у якому близько 90 свідків. Ще близько 20 свідків будуть викликані додатково - відповідні клопотання адвокатів суд вже задовольнив.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...