App Store Google Play

Дніпропетровська митниця затримала партію напівоцінених кавоварок

14.08.2013 09:22
Дніпропетровська митниця затримала партію напівоцінених кавоварок

Дніпропетровська митниця Міндоходів вже довгий час співпрацює з митними органами іноземних держав у сфері боротьби із заниженням митної вартості та митними правопорушеннями.

Так, у липні 2013 року Дніпропетровською митницею Міндоходів встановлено факт заниження вартості імпортованого товару «кавоварки електричні побутові, запасні частини до кавоварок та кава» італійського виробництва на суму майже 52 тисячі американських доларів під час їх ввезення на територію України. А документи на ці товари, надані до митного контролю, містили неправдиві дані відносно відправника, одержувача товару та їхньої вартості.

Також, при митному оформленні, зазначений імпортований товар був задекларований як такий, що ввозиться на територію України на підставі зовнішньоекономічного контракту, укладеного між уругвайською компанією - продавцем та дніпропетровським підприємством - покупцем, і коштує більше 64 тисячі Євро із заниженням митної вартості та митними правопорушеннями.

За інформаційними документами митних органів країни Італія, надісланими до України, італійська компанія - вантажовідправник не одержувала від уругвайської фірми - посередника замовлення на поставку товарів до України. Натомість, кавоварки, запчастини до них та кава, насправді були відправлені з Італії безпосередньо на адресу дніпропетровського підприємства на підставі італійської експортної декларації, транспортних документів та рахунків, виставлених власне італійською компанією - продавцем українському покупцю. При цьому, справжня вартість відправлених в Україну товарів склала більше 64 тисяч Євро.

Отже, згідно з отриманою відповіддю митних органів країни Італія було виявлено схему ввезення товару із заниженням вартості товару.

Таким чином, посадові особи українського підприємства при імпорті товарів на територію України намагались неправомірно занизити вартість продукції майже в 2 рази.

У відношенні керівника українського підприємства складено протокол про порушення митних правил. У справі про порушення митних правил здійснюється провадження, матеріали готуються до передання в суд для притягнення винної особи до передбаченої Митним кодексом України відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...