App Store Google Play

Стати донором - не лице почесно, а й корисно для душі й тіла

13.08.2013 10:00
Стати донором - не лице почесно, а й корисно для душі й тіла
У Дніпропетровську пройде благодійна акція «Краплина крові - Життя людини» на підтримку пацієнтів обласної дитячої лікарні.

Про це 12 серпня в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» повідомили учасники прес-конференції, присвяченої події.

Зокрема, голова відділу з церковної благодійності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії УПЦ КП ієромонах Афанасій повідомив, що Українською православною церквою Київського патріархату з благославіння єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона, а також з нагальної потреби сьогоднішнього дня, було підтримано звернення наших прихожан про допомогу Обласній станції переливання крові.

«Через різноманітні причини дніпропетровський Банк крові немає достатніх запасів. Особливо її бракує обласному дитячому гематологічному відділенню. Церков завжди йшла на допомогу людям, і тому нами було прийнято рішення провести акцію здачі крові. Ми закликаємо всіх небайдужих дніпропетровців незалежно від їх конфесійної приналежності чи політичних переконань прийти 15 серпня об 11:00 до Станції переливання крові (вул.. Героїв Сталінграда 17) і допомогти окнкохворим дітям», - сказав священнослужитель.

Заступник голови ГО «Союз громадських ініціатив» Віталій Касарим у свою чергу відзначив, що ця громадська організація завжди підтримує починання Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського патріархату.

«Майже всі члени нашої громадської організації, а також їх оточення - близькі, знайомі - відвідають в четвер Банк крові і підтримають цю акцію. Кров неможливо виробити, синтезувати, тому кожна краплина зданої крові на вагу золота», - натхненно звернувся до журналістів громадський діяч.

Член секретаріату Дніпропетровської обласної козацької ради Ігор Букреєв повідомив, що вже звернувся до активістів обласного козацтва (а це це більше 2000 осіб) з проханням підтримати акцію здачі крові для онкохворих дітей.

«Я сам є донором і неодноразово здавав кров. Скажу, що для організму ця процедура є корисною, адже замість зданої крові організм виробляє нову порцію, таким чином оновлюючись. Це чудово впливає на самопочуття людини і є абсолютно не страшним, а навпаки корисним», - запевнив козак.

Голова представництва Асоціації власників зброї в Дніпропетровській області Юрій Чайченко відзначив, що йому приємно бачити таку позитивну тенденцію в Дніпропетровську, коли люди різних переконань і інтересів об`єднаються навколо спільної ідеї.

«Українська асоціація власників зброї вже втретє долучається до цієї благодійної акції. Хто як не здорові, сильні, озброєні люди допоможе маленьким дітям, які стикнулись з страшною хворобою? Батьки цих дітей продали машини і квартири для того, аби допомогти, врятувати їх. Нам же просто треба прийти і здати кров. Тому ми закликаємо всіх власників зброї і пересічних громадян підтримати цю благодійну акцію», - наголосив пан Чайченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...