App Store Google Play

Рідна фірма «регіонала» отримала 15 мільйонів на онкодиспансер

13.08.2013 12:14
Рідна фірма «регіонала» отримала 15 мільйонів на онкодиспансер

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 2 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Альк» на реконструкцію стаціонару та поліклініки КЗ «Клінічний онкологічний диспансер» за 14,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року у зазначених приміщеннях диспансеру повинні реконструювати покрівлю, ганки, балкони і фасад, замінити вікна й двері, здійснити благоустрій та озеленення території.

Фірму «Альк»  у 2010 р. заснували депутат Дніпропетровської міської ради попереднього скликання (Партія регіонів) Євгеній Косой і Тетяна Коротенько. Наразі Косой вийшов зі складу власників фірми, його місце зайняла Тетяна Пироговська.

Тетяна Коротенько також є співзасновницею ТОВ «Мегаполіс». До кінця 2010 р. її партнером по цій фірмі була депутат Дніпропетровської міськради від Партії регіонів Наталія Начар'ян, голова постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв'язків з громадськістю. Окрім того Коротенько раніше працювала директором ТОВ «Фіамма» (у 2006-2009 р.р.), чиїм власником через низку інших фірм на той час був ще один депутат Дніпропетровської міськради від Партії регіонів Геннадій Гуфман, голова постійної комісії міської ради з питань комунальної власності.

Нещодавно компанія «Альк» виграла тендер на будівництво виставкового комплексу «Парк ракет» за 11,99 млн грн. Жодного іншого підряду фірма поки на тендерах не отримувала.

Єдиним допущеним до участі у тендері конкурентом «Альку» було ТОВ «Науково-виробнича фірма АМГ ЛТД» Валентина Кулагіна зі статутним фондом 1 500 грн., яке програло з різницею в 1%. Пропозицію ще одного учасника - ПП «БМК «Будсервіс-2000» - відхилили через відсутність копії ліцензії субпідрядника.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...