App Store Google Play

На місці вибуху першими з'явилися дивні оператори з професійною технікою

13.08.2013 16:22
На місці вибуху першими з'явилися дивні оператори з професійною технікою
На місці першого вибуху у Дніпропетровську - на трамвайній зупинці «вул. Сєрова» - через пару хвилин після вибуху вже були оператори із професійними відеокамерами. Питання: хто ці люди, і як вони змогли так швидко опинитися на місці події, яка для всього міста стала шокуючою несподіванкою?

Щодо одного із операторів пояснив свідок під час судового засідання. Вони з товаришем знімали фото і відео для випускників школи №81, що знаходиться неподалік, а почувши вибух підбігли на зупинку. Товариш із відеокамерою знімав інцидент.

Враховуючи, що зйомка проводилася з 11 години 27 квітня, а вибухівку закладено приблизно в цей час, то в об'єктив цих операторів міг попасти злочинець. Однак ні фото ні відео зйомки вищевказаних свідків в матеріалах справи немає.

Щодо другого оператора, то свідки бачили, які бачили його зовсім з іншого боку. Цього чоловіка на місці бачили вже через 2-3 хвилини після вибуху. Але журналіста з мікрофоном біля нього не бачили, і ніяких пізнавальних знаків якоїсь телекомпанії також не було - тобто на знімальну групу телеканалу це не було схоже. Ця людина не знайдена та не опитана у ході слідства, відповідно і відео із його камери в матеріалах немає.

Одна зі свідків вказує, що дуже добре його запам'ятала, намагалася описати слідчим. Але упізнати його їй чомусь навіть не пропонували.

Так для кого і навіщо знімалися на відео жахливі наслідки вибухів?

Спершу дізнаємося про якогось харківського консультанта, який відіграв вирішальну роль у процесі приведення в дію вибухівки, але чомусь не встановлений слідством.

Тепер загадковий оператор, який миттєво десантувався на місце вибуху, як ніби тільки цього і чекав.

Оперативники і слідчі опитали всіх, кого тільки можливо, - і потрібних, і непотрібних свідків. А людину, яка може не лише розказати, а й показати, що бачила одразу після вибуху - не знайшли. Або не схотіли знайти.

Чи не забагато випадковостей? Вони накладаються одна на одну, і стає дедалі цікавіше. Як би не намагалося державне обвинувачення замилити очі великою кількістю свідків, протиріччя в матеріалах між показами цих свідків такі суттєві, що версія обвинувачення більше нагадує казочку. Шите білими нитками розповзається на очах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...